Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valami a barátom és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami a barátom és a "bombanő" között? A férfiaknak tényleg csak a külső számít?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Mindketten átlagos, egyszerű emberek vagyunk, nem annyira követjük a mai "divatos" dolgokat, de megértjük egymást és szeretjük. Barátom nemrég elkezdett dolgozni egy csajjal, aki az én teljes ellentétem: mell kidob, rövid ruhák, smink stb. Nem mondom, hogy nem néz ki jól, mert szép. De nem tudom, mit akar a barátomtól és ő mit akarhat a csajtól, a barátomnak sosem tetszettek az ilyen lányok, most viszont elég sok időt töltenek együtt, mindig fut hozzá, hogy segítsen neki valamiben. Én nem változtam, ugyanolyan vagyok, mint mikor megismert.

Nagyon rosszul esik, mert azt érzem, egyre közelebb kerülnek egymáshoz és a barátom már tett ellene, hogy ne beszéljenek annyit, de mégis mindig vlaahogy összekerülnek. Miért csinálja ezt a barátom? Miért volt velem, ha nem én vagyok az esete? Tényleg ennyire könnyen el lehet csábítani a férfiakat dekoltázsvillantással, meg seggrázással?

24/N


2014. nov. 11. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a "bombanő" is ugyanolyan jó belsőre, mint te, csak mellbedobással győz. Amúgy elég nagy lúzer a a barátod.
2014. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tépd le az egyik mellét, hátha az amazon style már nem jön be a pasidnak. :D

amúgy sok pasit igen el lehet csábítani ilyen egyszerűen

2014. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!