Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a párom, viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, viszont egyáltalán nem kívánom. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Kb fél éve van az, hogy egyáltalán nem kívánom a szexet. Nem csak vele, hanem azt érzem, hogy egyáltalán nincs rá szükségem. Sajnos ez kezd a kapcsolatunk rovására menni. Ma már ott tartunk, hogy havi 3-4 szex, de akkor is rá kell vennem magam, és alig várom, hogy vége legyen. :(

Tudom és érzem, hogy nagyon szeretem, nem akarom emiatt elveszíteni. Beszéltünk már róla sokszor, de nem jutottunk előbbre, mert konkrét okot nem tudok megfogalmazni, hogy miért van ez. Neki is rossz, és nekem is! Mit lehetne ilyen helyzetbe tenni?


Én 22L, ő 28F


2014. nov. 11. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ragaszkodsz hozzá. Ez is a szeretet egy kifejezése.
2014. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nalunk is hasonlo a helyzet imadom, de egyszeruen nem kivanom.Ennek szerintem lelki okai lehetnek (legalabbis nalam) erdemes lenne felulvizsgalnotok a kapcsolatotokat:-)
2014. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is élvezed a szexet akkor nyilván azért nem is akarod. Pszichológus? Ha élvezed de mégsem akarod akkor meg kéne beszélnetek ezt a dolgot, mert csak kevesebb lesz az a szex és ő el fog hagyni téged, lehet nem most... hanem 2 év múlva, de akkor még rosszabb lesz majd elviselni ezt.
2014. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szedsz fogamzásgátlót?! Ha igen, azonnal cseréld le!

Nekem fél évre lenullázta a libidómat a gyógyszsrem mire a hülye magánorvosom benyögte, hogy ja, jó lenne váltani egy másikra!

2014. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!