Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bámul egy fiú, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul egy fiú, ha beszélni sosem jön oda hozzám?

Figyelt kérdés
Bámul sokszor, meg ha hozzám szól is mindig aranyos hangon teszi, de magától nem jön oda hozzám, hogy pl beszéljünk.
2014. nov. 11. 19:18
 1/4 dominik19981120 ***** válasza:

Gyáva,fél énis ijen voltam :-( :-)

menj oda és kész

2014. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mégis mivel menjek oda hozzá, ha nem is szoktunk beszélgetni, meg vagy a haverjaival vagy a 'nagyszájú' csajokkal van?
2014. nov. 11. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Én munkahelyemen is van egy elég kedves, normális, jó fej, aranyos srác, aki csak köszön és néz engem, de beszélni sosem jön oda hozzám, amikor ránézek mindig elfordul vagy a telefonját nézegeti, vagy mással foglalja le magát.

Egyszer hallottam meg fél füllel hogy a kollégájával beszélgettek arról hogy itt a gyárban a részlegen kinek ki jön be vagy valami, és a srác egyértelműen engem mondott, mivel a műszakba, és a részlegbe én vagyok az egyetlen szőke hajú akit említett, így nem kérdéses hogy magamra ismertem. Aztán amikor a közös étkezőbe ő is ott volt kajálni én meg egyedül mentem le szintén kajálni mivel a leállás alatt csak néhányan mentünk be 2-3 műszakba ügyeletre hogy a takarításokat, végezzük, meg segítsük a karbantartási munkálatokat, akkor épp a részlegen csak mi ketten voltunk az egész helyen a külsősöket leszámítva, mivel én irodában vagyok javarészt, a srác meg csarnokban figyelte a gépeket mert rengeteg gép üzemelt alapjáraton hogy különböző próbákat végezzenek karbantartás közben, ezt így nehéz elmagyarázni, és akkor én odaültem vele szembe, láttam rajta hogy zavarban volt, mert én leveszem azt ha egy pasi félénk meg gyáva, bár én nagyon aranyosnak tartom az ilyet, mert tapasztalataim szerint sokkal rendesebbek, normálisabbak, jobb fejek az ilyen pasik, mint a közvetlenek.


Akkor elkezdtünk beszélgetni, bár elég nehezen indult az ő részéről, de egész jól belejött a dolgokba, már sokkal bátrabb lett, és azóta rendszeresen beszélgetünk ha úgy hozza a helyzet, sőt facebookon is tartjuk a kapcsolatot, és bár fiatalabb mint én, de ez egyikünket sem zavarja, sőt már a baráti társaságomhoz is csatlakozott meg kiderült hogy közös érdeklődési körünk van így elég sok dolgot csinálunk közösen, már az első 2 randi is megtörtént ami nagyon félve kezdődött az ő részéről, de nagyon jó is volt, és már kezdek szerelmes lenni belé, és én is úgy érzem hogy ő is ugyanígy van vele, de mivel még picit félénk így nehezen mer lépni, de persze adom alá a lovat, és lökdösöm őt hogy ne féljen ennyire, szerencsére nagyon jól megismertem már, mindent elmondott nekem őszintén a magándolgairól amik miatt meg is értem miért ilyen, sőt egy pici sajnálat is van bennem hogy szerencsétlen szegény, de igyekszem nem sajnálni őt, mivel sajnálatból kapcsolat az mindig rossz végét jelenti, és igen is van értelme lökdösnöm őt mert nagyon sokat változott önmagához képest ami nagyon jó jel, és a munkahelyen sokan mondták már hogy sokkal közvetlenebb, és nyitottabb lett mindenki felé amit sokan értékelnek ám.

Sosem piszkálta ott senki persze ők is úgy voltak vele hogy ha ilyen zárkózott, akkor nem erőlködnek elfogadták hogy ő ilyen, de mindenkinek jól esik hogy már változik mert így sokan jobban megismerik és sokan kezdik érteni hogy miért volt ő ilyen, és hogy nem csak a munkájában van otthon, hanem másban is, mert őt az első hónapokban azért nem piszkálták minden hülyeséggel mert látták hogy jól dolgozik, és hogy akarja is, és a hozzá állása mindig pozitív volt, nem hagyta magát kihasználni, mert akármennyire is nyuszi volt kitudott állni önmagáért amin sokan meglepődtek de értékelték is. Ha gond volt és túlórázni kellett pár embernek elsők közt volt szinte mindig aki vállalta, olyan helyett aki már családos és nagyon várták őt haza, és sokszor vállalt át olyan munkát túlórába amit alig alig csinált és jobbára nem is tudja, de sok emberért tette meg leginkább a családosokért olyanokért akiknek még pici gyerekük van, vagy kis iskolás gyereke, de olyan is volt amikor önként vállalta hogy a megadott pihenőnapján elvállalt fél műszakot csak azért hogy a kollégája aki akkor be volt osztva eltudjon menni szabadságra hogy a beteg anyukáját orvoshoz tudja vinni 60 km-re arrébb a várostól amikor nagy megrendelés volt és senkit nem engedtek szabira x ideig csak akkor ha volt ember aki a pihenőnapján mivel folyamatos műszak van vállalni tudta hogy beugrik helyette. És mivel pihenőnapokon csak fél műszakot engedtek vállalni így 2 ember kellett aki beugrik helyette és csak a srác volt az aki 2. ként vállalta hogy beugrik. Sokan már akkor kedvelték, de általam most még jobban, és ehhez az kellett hogy picit lökdössék őt hogy legyen nyitottabb amit egyedül én tettem meg.

2014. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért,mert félénk!
2014. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!