Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz utána?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szerelmes a barátomba és nem is akarok vele lenni. Legalábbis mikor együtt vagyunk ezt érzem. Rendesen sosem működött ez a kapcsolat, többször szakítottunk már egy egy hónapra. Akkor azonban mindig vele akartam lenni... És nem bírok nélküle lenni. Ráadásul én másba vagyok szerelmes de őt nem erdeklem. A barátom iránt néha elōjonnek a régi érzelmek... Mit tegyek? Szakítás után miért nehéz ha nem vagyok bele szerelmes? Most azt hiszem kész vagyok végleg ott hagyni de nem akarok egyedül lenni. 4 éve vagyunk együtt. L/20, F/21
2014. nov. 11. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő vagy.
2014. nov. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz... Legyen már egy kis önállóságod!
2014. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen, kifejtem neked Jaguár Harcos tökéletes válaszát:

kapcsolatfüggő vagy. Ezen úgy segíthetsz ha el kezdesz valami egyéb dologba kockulni. Bármi... hobbi munka tanulás tökmindegy... kicsit mentesítsd az agyad a párkapcsolatokkal, és dekéne valaki típusú dolgokkal kapcsolatod gondolatoktól.

hajrá.

2014. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És abból hogy lehet "kigyogyulni"?
2014. nov. 11. 23:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a poén ebben a kapcsolatfüggésben, hogy ilyenkor az ember nem nagyon érzi magát, hogyan fogalmazzak, késznek az életre? Úgy értem, hogy egyedül meg tudjon állni a lábán, és pontosan tudja, hogy képes ő egyedül is bármire. Nem létszüksége végső soron az embernek a másik ember (nem olyan mint a levegővétel), análkül is önálló életet kell és lehet folytatni, és itt nem a szükségletekről beszélek.

Viszont a kapcsolatban meg mindkét félnek "késznek kell lennie", illetve kellene...

Öhm bocsánat ha zavaros, csak már fáradt vagyok értelmesen fogalmazni..


Kigyógyulni talán azzal ha rájössz mik az erősségeid, segíthet ebben pl a sport is, hogy érezd hogy te egyedül meg tudod csinálni. Első kicsi apró lépés talán lehet ez is, hogy megteszel valamit amiről azt gondoltad nem tudod, és sikereket zsebelsz be. Csak fontos hogy tudd is hogy mi zajlik benned ezalatt a "kaland" alatt.

2014. nov. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy pszichlógushoz vagy párterapeutához. Társfüggő vagy, ez egy kóros krónikus állapot.
2014. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerő érzés, bár nem eszik ezt olyan forrón, nem biztos, hogy komolyabb bajos lenne, egyszerűen csak nehezn lépsz túl. Mint én. De ez van. Ez ellen nem lehet tenni ezt túl kell élni
2014. nov. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Először inkább megprobalnam egyedül... Mert volt már olyan hogy az első három hetet végig sírtam aztán picit jó volt és rám írt... :(
2014. nov. 11. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!