Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te is azt tapasztaltad eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te is azt tapasztaltad eddigi vagy jelenlegi kapcsolatodban, hogy a nők sokkal önzőbbek, mint a pasik?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy akármilyen párokat ismerek meg személyes tapasztalat is, a nők mindig csak a saját nyűgjeikkel- vannak elfoglalva meg ők a nagy áldozatok mert velük minden pasi csak kib...szik...vicces az egész. meg nem tudnak anélkül adni hgy ne várnának cserébe semmit (lelkileg főleg)
2014. nov. 11. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom. én nem vagyok csaj, de általában én is magammal foglalkozom, a saját érzéseimmel és gondolataimmal. Kivéve ha szeretek valakit mert akkor az övével is. Ha van rá "kereslet" persze csak akkor.


A lelki adás önmagában is öröm, de ha viszonozzák úgy a jó. Ha csak adsz az nem jó.

2014. nov. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Áh megint az általánosítás... ilyenből is van, olyanból is van...
2014. nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen
2014. nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eddig nem tapasztaltam ezt.
2014. nov. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. En azt tapasztaltam, hogy vannak onzo es nem onzo EMBEREK. Meg azt, hogy vannak erzelmileg fejletlen emberek, akik csak altalanositani tudnak. Nem szeretem azt latni vagy hallani, amikor valaki akar a ferfiakra, akar a nokre vonatkozoan altalanosit.
2014. nov. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tapasztalatok ezek jóember
2014. nov. 11. 23:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, pont az ellenkezőjét tapasztaltam.
2014. nov. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 PearlDiver ***** válasza:

Én nem ezt tapasztalom, ilyet is, olyat is láttam már.

Az ismerőseid pedig téged is minősítenek.

És ha belegondolsz, magad ellen beszélsz:

"nem tudnak anélkül adni hgy ne várnának cserébe semmit"

most akkor egy férfi, ha nem vár cserébe semmit, akkor miért baj az ha nem is kap semmit?

Túlvariálod, általánosítasz és így értelmetlenné válik a kérdés.

24F

2014. nov. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem ezt tapasztaltam.

Nő vagyok, volt, hogy valakivel úgy jött ki a lépés, hogy "kihasználtam" (értsd: kezdetleges kapcsolat, neki kialakulnak érzések, nekem nem, így kiszállok. Neki törés.)

De ugyanennek átéltem már a fordítottját is.

Ha tovább tartott egy kapcsolat, általában én alkalmazkodjak, legyen szó bármiről (mondom, általában. Volt, akinél nem.) De mégse általánosítok, emberfüggő a dolog, nem azon múlik, hogy pasi, vagy nő. (Ha te meg a haverjaid mindig ilyet fogtok ki, kicsit el kéne gondolkodni, kinek a készülékében van a hiba....)

2014. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pont az ellenkezője jellemző. A nők vezetik a háztartást munka mellett, szülnek gyereket, amíg a férfi a tv/gép előtt, a kocsmában a tökeit vakargatja. Aztán panaszkodnak, h milyen szar dolog a házasság és próbálják egymást lebeszélni róla.

Ezek után engedtessék már meg a nőknek, h panaszkodjanak egy kicsit!

2014. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!