Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok mi lenne a helyes? Felvállani ezt a kapcsolatot és tönkretenni egy barátságot, ezzel vállalni minden velejáró gondot? Vagy inkább kiszállni ebből és békén hagyni mindkét fiút?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget 1 évig tartó távkapcsolatom. Első fiú volt az életemben (Edmond), nagyon szerelmes voltam. Én vetettem véget a kapcsolatnak, a bizalom elvesztése miatt. A szakitás után, nagyon sokat bántott lelkileg, és többnyire az ő legjobb barátjához (Lipót) fordultam tanácsért/vigaszért, nem tudom, hogy mi okból kifolyólag. Egyszer csak azt vettem észre, hogy megkedveltem ezt a fiút, és többet jelentett mint barát. Ezt elmondtam neki és ő is hasonlóan érzett irántam. A nyár utolsó napján amikor én haza indulatm, egy csókkal váltunk el. Ezek után két hónapon keresztűl minden nap beszélgettünk, de közben irt a volt barátom is, hogy szeretne velem lenni és kibékülni, megbánta amit tett. Nem tudtam eldönteni, hogy most ki mellett legyek? A nagy szerelmem mellett, akit már nem szerettem, de vágytam rá? Vagy egy teljesen új mellett, akit nem válallhattam fel, mert legjobb barátok. De viszont ő mindennél jobban szerene velem lenni, és egyszerűen igen ő az akiben minden megvan amit szeretnék. Az ősziszünetben hazautaztam és találkoztam minkettőjükkel. De sajnos nem tudtam eldönteni, mi lenne a helyes, a jobb. Szivem szerint Lipóttal lennék, de viszont nem akarom, hogy a barátsága tönkremenjen Edmonddal és ezzel engem is teljesen megutálna Lipót, amit nem szeretnék, mert nem tudom őt egyszerűen bántani, és elvesziteni sem szeretném, viszont félek, hogyha ez kiderülne lelkileg megint csak tönkretenne.

2014. nov. 11. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Én mindenképp az újra szavazok.. a réginek azért lett vége mert nem müködött .. a felvállalást nem kell elsietni ráértek.. Ahhoz hogy le tudjátok zárni a régi kapcsolatot Edmondal muszáj egy bizonyos ideig távolságot tartani.. utána könnyebb lesz a barátság, és könnyebben fogja elfogadni a dolgokat
2014. nov. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Távkapcsolat nem kapcsolat.
2014. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

kulcsmondatod: "ő az akiben minden megvan amit szeretnék."

Lehet, hogy ő a 'másikfeled' ,és a másik pedig közvetítő volt ,hogy egymásra találjatok.

2014. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*és ha legjobb barátok, megérti.
2014. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Én is az egyik barátom volt párjával vagyok egyutt több mint egy éve! Először furcsa volt de mégsem fordult egyikünk fejében se hogy ebből balhé legyen! Azóta csak nagyon sok vicc tárgya,hogy ugyan azzal a lánnyal kezdtünk ki! Vágj bele! Az élet rövid hogy sokat variálj!
2014. nov. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 PearlDiver ***** válasza:
53%

Ha Edmond és Lipót tényleg jó barátok, akkor meg fogják érteni a helyzetet. Lipótnak egyébként ezt magától be kéne látnia és nem neked kellene dilemmázni ezen.

Lipóttal is távkapcsolat van kilátásban egyébként?

2014. nov. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem Lipót minden szempontból jobbnak tűnik a leírtak alapján...Mindenképp az új fiút választanám! De itt az a nagy kérdés te melyiket szereted jobban? Melyikhez vonzódsz jobban? Na azt válaszd !
2014. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépe, az eddigi véleményeket, sokat segitettek! :) Igen Lipót is távkapcsolat lenne..
2014. nov. 12. 16:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben hagyd a fenébe mind a kettőt. Egy távkapcsolatnak sem értelme, sem jövője nincs. Az csak az idealizálásból, képzelgésből áll, meg nagy csalódásból, amikor élőben bebújsz az izzadt hónaljához.
2014. nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van és pihentetnem kellene ezt az egészet..
2014. nov. 12. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!