Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember aki sikertelen, boldogtalan volt évekig, valami változás történt vele, és most már boldogan él?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Sosem volt barátnőm, mindig magányos voltam, sosem kellettem senkinek, egyszerűen el sem tudtam képzelni, hogy valakinek is kelljek...

most egy álom szép lánnyal járok, és szerelmes belém, imádjuk egymást.:)

2014. nov. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PearlDiver ***** válasza:

Én pl.

- szar volt a családommal élni, folyton mindenki veszekedett egymással, nem tudtam őket megbékíteni

- nem jöttek össze a dolgok a lányokkal, vagy meg lettem csalva, vagy éretlen volt a lány, vagy én követtem el olyan hibát aminek nem mértem fel a következményeit

- szarul ment az egyetem

- nem találtam rendes melót, csóró voltam


Most viszont...

- gyönyörű, aranyos, szerető barátnőm van

- van munkám, van pénzem

- normális helyen lakom

- beláttam hogy az egyetem nem minden, átjelentkezem másikra

- boldog vagyok

- és várom az élet újabb kihívásait :)


Nem tudom volt-e konkrét pont ami a változásokat hozta, de talán mindegy is. A gondviselés nem feltétlen egyik pillanatról a másikra kapcsol :)

2014. nov. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg a gyászoló apósokat..
2014. nov. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, a főnököm ilyen. Szerinte mostmár boldog, volt ilyen-olyan beszélgetős helyen, és megváltozott. <Csak egy kívülálló nem érti, hogy akkor miért nem tud mosolyogni...>
2014. nov. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sikertelen soha nem voltam, sőt elég sok sikert elértem elég könnyen, még engem is meglepett, de boldogtalan voltam, mert magányosnak éreztem magam...elhatároztam, hogy teszek ellene és az elhatározástól a "megoldásig" 3 hónap telt el...azért vagyok boldog mert úgy döntöttem, hogy az akarok lenni...alapból pozitívan szemlélem a világot és a korábbi sikereimből tudtam, hogy ez is csak idők kérdése...persze elég sok időt/energiát és egy kis pénzt is áldoztam rá...de hát a sikerért meg kell küzdeni...
2014. nov. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van is, abban biztos lehetsz, hogy kidolgozta a belét érte, nem pedig tátott szájjal várta a sült galambot.
2014. nov. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,

És a fenti Úriemberek mennyire dolgozták ki a belüket/izzadtak vért éveken át?

Megosztanák másokkal is, hogy pontosan mit tettek a sikerért?

Mert biztos sok ember kíváncsi rá, tanulna belőle!

2014. dec. 6. 16:29
 8/8 PearlDiver ***** válasza:

Hát én pl. nem mondom hogy a belemet kitapostam a "boldogság" érdekében. Úgy gondolom, a boldogság nem annyira egy cél amiért küzdesz, hanem inkább egy döntés, egy hozzáállás. Persze a körülmények is befolyásolják, de nagyon nem mindegy hogy hogy értékeled, ami történik veled.

Az én boldogságomnak, úgy gondolom, az az egyik kulcsa, hogy már elég hosszú ideje magam által magamnak felállított elvek szerint élek, igyekszem nem másoknak megfelelni és sodródni. Ezeket az elveket időről időre persze át kell értelmezni, felül kell vizsgálni, de azért az élet legtöbb helyzetében számíthatok rájuk.

2014. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!