Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekicsir.,. kérdése:

Elhagytak és nem bírom. Valaki segítsen. mit tegyek? elhagyott a szerelmem egy másik fiúért. mit tegyek? Nem birom ki

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Lépj tovább! Az élet is megy tovább. :)

Menj bulizni, éld az életedet, kezdj el újra csajozni. :)

2014. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

nem..én nem ilyen vagyok.

nekem ő volt a mindenem.

nincs senkim csak ő volt nekem.


hogy szerezzem vissza?????

2014. nov. 12. 11:09
 3/15 anonim ***** válasza:

Miért akarsz olyan valakit visszaszerezni, aki lapátra tett téged?

Legyen már egy kis önérzeted! Ne nevettesd ki magad.

Meg sem érdemelt téged!


Felejtsd el, az idő segíteni fog. De a legjobb az lenne, ha buliznál.

2014. nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ugyanugy jartam,legy ferfi en haladj tovabb,próbald meg a lany megutalni,hogy milyen szexet volt hogy elhagyott,ő a hibas,Te mindket jol csinaltal!

Ha Ez megvan utana szorakozz,ismerkedni kicsit,de semmi komolyat ne vallalj fel,szeretnek tapasztalatokat az ismerkedesben!

2014. nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bocs telorol irtam,utolso
2014. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Visszatértél? *.*
2014. nov. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

igen, vissza.


és végem. megfogom ölni magam, nem fogom kibirni nagyon fáj.

nagyon szeretem őt.

sokat hiobáztam..elba**m isten a tanum rá

de most hogy vége ürességet érzek és nem tudom semmivel sem potolni.

2014. nov. 12. 11:21
 8/15 JackDavis válasza:
Figyelj,első dolgod az hogy találj valami olyasmit ami kicsit leköt és tudsz is benne érvényesülni,mindenki máshogy gondolkozik de ilyenkor azt kell nézni mitől lett jobb neked ,hogy lapátra tettek.A hiányt és a szomorúságot nagyon jól ki lehet használni ilyenkor.Olyan töltettel lát el ,mint eddig semmi más,ha eljutsz arra pontra majd hogy mással is tudsz foglalkozni(hamar sikerülni fog)olyanokat is megtudsz majd csinálni amire eddig azt hitted nem vagy képes.Legyen az sport,munka,hobbid,de élvezni fogod főleg ha siker élményed lesz.Foglalkozz azzal hogy nézel ki ,próbálj meg minél jobban kinézni,jól fogod érezni magad.Szentelj több időt a barátaidra vagy ismerkedj.Meglátod egy idő után csak azt fogod észrevenni hogy jó kedved van és nem is foglalkozol azzal hogy mi is történt és hogy hiányzik valaki.Ráadásul elég nagy a valószínűsége,hogy találni fogsz valakit, ha kicsit nyitottabb leszel mások felé,azzal majd megtudod osztani azt ami benned maradt és talán még többet jelent majd az a valaki számodra.De soha ne add fel , merj élni,mert rengeteg a lehetőség csak ki kell használni :)
2014. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
milliónyi csodás másik van még, aki megérdemelne egy esélyt.
2014. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, én lány vagyok, és engem szinte mindig dobtak, úgy hogy fülig szerelmes voltam, és annyira fájt, azt hittem bele halok, de hidd el, napról napra könnyebb lesz. Én úgy állok hozzá, aki engem dob, meg sem érdemel, és már lassan van egy 5 éves kapcsolatom, és boldog vagyok, nagyon, és hálát adok a legutóbbi srácnak hogy szakított velem, mert ha nem úgy történt volna, akkor nem ismerem meg a mostani páromat. Légy férfi, és viseld méltósággal, és ne add meg magad, ne alázkodj meg hogy magadba zuhansz, fel a fejjel :)
2014. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!