Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy gyönyörű, aranyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy gyönyörű, aranyos, jófej lány velem jár, akkor az azt jelenti, hogy én egy atomjó pasi vagyok, annak ellenére hogy én nem gondolom magam annak?

Figyelt kérdés

Amelyeket a kérdésben leírtam, a valóságnak megfelelnek. Továbbá még okos, hűséges (biztosra tudom), szereti a szexet és nagyon szeret engem és én is őt.


Én vagyok az első igazi barátja, a szüzességét is én vettem el, 18 éves volt.

Nekem is ő az első barátnőm, de nem voltam szűz, 19 voltam.


Marhára alacsony az önbizalmam és szerintem max egy átlagos külsővel vagyok "megáldva", ő persze mondogatja, hogy helyes vagyok, de nem vagyok bolond és a személyiségem is átlagosnak mondható. Nem hordozom a tenyeremen, inkább fordítva. Akkor mégis mi lehet az oka, hogy még mindig velem van? A pénzemért tuti nem mert az nincs, sőt még ő fizet gyakrabban és ő visz engem a kocsijával :D.


Ő gyakrabban akar szexelni mint én és bármit megtesz hogy a kedvemre tegyen (ésszerű keretek között).


A kérdés tehát az, hogy akkor én most egy atomjó pasi vagyok, ha ez a helyzet? Vagy mégis miért van még velem?


20/F



2014. nov. 12. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert szeret!!
2014. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
szeret
2014. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Tudod, léteznek még normális lányok is, akik tényleg tudnak szeretni egy pasit!!!
2014. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
na de akkor miért velem jött össze? tényleg egy modell alkatú, mosolygós, kedves, aranyos lány.
2014. nov. 12. 12:48
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örülj neki. :)

Ne agyalj ezen feleslegesen. Van ami van.

2014. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
A pasiknak kevésbé lényeges kritérium a külső. A régiek úgy tartották, ha egy fokkal szebb az ördögnél, akkor már rendben van. A férfi a szemével, a nő a fülével lesz szerelmes. Ha tudod, mit kell mondani, ha értesz a nők nyelvén, akárkit meg tudsz hódítani, nem kell hozzá Bred Pittnek lenned.
2014. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk, mert te olyan tulajdonságok összességével rendelkezel, amelyek neki bejönnek.


Tehát:

- örülj, hogy kifogtál egy csinos, értelmes, aranyos barátnőt

- ne feltételezd rögtön, hogy te vagy az új Leonardo DiCaprio és ezek után hordákban fognak üldözni a lányok.

2014. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell jó pasinak lenni ahhoz hogy jó csajod legyen, és fordítva is igaz.
2014. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,és vigyázz rá,ennyi.Mázlista vagy.Becsüld meg,másoknak még barátnő sem jut az életében....
2014. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönom a normális válaszokat :)
2014. nov. 12. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!