Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szégyell?

Figyelt kérdés
A párom 30 éves és nagyon sikeres meg művelt, én egy átlagos 24 éves lány vagyok.A családjának már bemutatott és a legtöbb barátjának is ,de igazából egyiket se nagyon akarta,hosszú idő volt amire megtette ,de nem is ez miatt fordult meg a gondolat a fejemben ,hanem az miatt ,hogy több céges rendezvényre , vacsorákra hívták, de egyikre se akart elvinni amíg múlt hét szombaton rá nem vettem ,hogy vigyen el egyre.Ott olyanokat mondott nekem ,hogy csak ne szólaljak meg , csak bólogassak .Bese mutatott senkinek és ezek mind nagyon rosszul estek.
2014. nov. 12. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, valószínű. És ez egyben azt is jelenti, hogy nem szeret igazán.
2014. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem szokás családtagokat, barátokat, házastársakat céges rendezvényekre vinni. Néha valaki elhozza a férjét, feleségét, de úgy sem tud ott mit csinálni, nem az ő társasága, "belső" témákról van szó. Én megértem, hogyha nem akarja, hogy oda menjél vele. Az munka.

Járjatok el együtt, barátokkal, de ne munka ügyben.

2014. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A "ne szólalj meg" és "csak bólogass" egyértelműen azt jelenti, hogy szégyell. Nem mindenhol szokás céges rendezvényekre külsősöket vinni, de ha már visz, ezek a beszólások egyértelműsítik a helyzetet. Lehet, hogy a barátod művelt, de attól az érzelmi intelligenciája még nulla. Ha a barátoktól és a családtól is távol akart tartani, akkor egyértelmű, hogy rontod a róla kialakult összképet. Ha szeretne téged, akkor az értékeidért szeretne, és büszkén mutogatna. Lehet a magáról fenntartott macsó képet gyengíted, vagy nem gondolja túl komolyan a kapcsolatot, szóval ne azt a tanulságot vond le ebből, hogy veled van a baj. Mindenképpen benne van a hiba. Az életében te csak akkora szerepet töltesz be, amekkorát az ágyában elfoglalsz. Keress inkább olyat, aki megbecsül téged.
2014. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Csak a szeretőjének tekint. Ha neked nem ilyen terveid vannak, keress mást. Hogy ismerkedtetek meg és mióta jártok?
2014. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen szégyel. Nem is értem miért kérdezed ezt. Én azon csodálkozom, hogy még mindig a párodnak nevezed.Nekem ilyet mondott volna egy fazon bármikor is, egy percen belül nem talált volna meg.

Nekem pont fordítva volt, állandóan bemutatgatott és én útálom a kötelező repit.

2014. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
7 hónapja vagyunk együtt és a munkahelyemen volt neki valami intézni valója és akkor szólított le.
2014. nov. 12. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan köszönj el a "párodtól" és keress egy olyan férfit, aki örül, ha melletted lehet.
2014. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyet anyámnak mondanék legszívesebben, ha tudnám, h nem szólal meg tényleg.

De tudod nem biztos, h minden az, aminek látszik. Kérdezz rá, mondja el neked, h ezt mivel indokolja, s utána oszd meg legalább velem kérlek.

2014. nov. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!