Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a párom egyik legjobb barátjába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint 3éve vagyunk együtt a párommal. Van egy baráti körünk és mondhatni hogy kétnaponta találkozunk velük, hétvégét is általában együtt ütjük el. Az egyik srác a párom legjobb barátja. Nagyon jóba vagyok vele énis. Szoktunk úgy is találkozni ha a párom nincs ott. van, hogy ő jön elém a munkahelyemre. Tök jól érzem vele magam, sokat nevetünk. Észre vettem magamon, hogy nagyon szeretek vele lenni, és egyre jobban tetszik is. Mit tegyek? Egyszerűen nem tudok parancsolni az érzelmeimnek!
2014. nov. 13. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Miközben a pároddal szeretkezel gondolj a barátja farkára.
2014. nov. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, nem kellene talizgatnotok kettesben? Mit gondolsz? Meg akarod csalni a pasid? Ha nem, akkor hanyagold ezeket a kettes talikat. Legalább letisztul majd kicsit, mit is érzel. Lehet, csak megfasult kicsit a kapcsolat, ez meg futó fellangolas.
2014. nov. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezt már nagyon régóta érzem:(
2014. nov. 13. 01:31
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Ezt csak Te tudhadott! Ha jobb vele,miért nem lépsz!? Félsz? Mitől? Mi nem tudunk tanácsot adni,Neked kell dönteni,Te életed! Éld úgy ahogy gondolod,érzed! Vagy mersz változtatni,vagy ücsörögsz a langyos meleg vízben,Te döntesz!
2014. nov. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van:) köszönöm szépen:)
2014. nov. 13. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!