Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm másik városban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm másik városban akaro tovább tanulni és nemtudom mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
a lènyeg hogy 3,5 ève vagyunk együtt elèg jól megvagyunk de ő mèg most fog èrettsègizni tudom elèg korai de már moat idegesít a gondolat! kb 150 km re fog tőlem tanulni jővőre vagyis azt szeretnè a tanulmányi átlaga elèg jó igy bisztos felfogjáj venni oda! èn örülök az elèrt sikereihez ès nem akarok magamnak való taplónak tünni ! De itt a mivárosunkban is van olyan föiskola ami ugyanazt az irányzatot tanítaná mint ahova szeretne menni . csak nem èrtem mièrt akarja a 150 km el arább tanulni ugyanazt ? ha itt is lehet a közelben! ha belegondol az ember a kapcsolatok 90% át kinyirja ez szerindtem ès nem szeretnèm ezt ! szerindtetek ha igy lenne eltávolodnánk egymástól ! esetleg találnak új barátokat ( fiúkat) ès a legroszabb is megtörtènhetne ? mit gondoltok?
2014. nov. 13. 07:59
 1/10 A kérdező kommentje:
nagyon szeretjük egymást! ès öszinte leszek èn nem mennèk el tovább tanulni olyan meszire tőle hissz 1 hèten csak egyszer találkoznánk ès nemszeretnèk eltávolódni tőle! főleg ha mèg itta városunkban is tudnám ugyanazt tanulni amit szeretnèk csak nem èrtem mièrt kell ilyan messzire menni? elvileg a mostani osztálytársaival ( párral) vennènek ki egy albèrletet csak hát nem tudom a gondolat is idegesít!:(
2014. nov. 13. 08:04
 2/10 anonim ***** válasza:
Had mondjak el valamit. Ha igazán szeretitek egymást, kibírjátok, mert elég régóta együtt vagytok... Mi is kibírtuk a barátnőmmel, pedig közöttünk 250 km volt... És talán azért akar oda menni, mert az nyilván egy jobb nevű fősuli ahol magasabb szintű oktatás folyik. Amennyire most sz*r helyzetben van az oktatás nem csoda, hogy olyan helyre akar menni, ahol még talán kevésbé b*szták el a dolgot.
2014. nov. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a kommentet csak hát elég szar igy én komolyan esetleg mennék is vele abba a városba találnék ott is munkát de nem úgy venném észre hogy elszeretne hivni! és én úgy vagyok vele hogy én megbizom benne 100Ű% osan de sohasem lehet tudni kitudja milessz ebből...
2014. nov. 13. 08:12
 4/10 A kérdező kommentje:
ja és ami ittvan a városunkban iskola nagyobb szintü az oktatás és nagyobb neve is van az iskolának szóval esem jöhert szóba
2014. nov. 13. 08:13
 5/10 A kérdező kommentje:
ezért nem értem miért oda szeretne menni és már most idegesít ez az egész!
2014. nov. 13. 08:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Hová akar menni, és milyen szakra?

Tudod, lehet ám, hogy a ti városotokban jóval színvonaltalanabb intézmény van, amit elvégezve közel sem olyan jók a kilátásai a jövőre nézve.

2014. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tesi tanár szeretne lenni és énsem vagyok hülye gyerek nagyon jól tudom hogyha ide jelentkezne még többet érne el vele hidd el szerindtem a távolság szétválaszt egy párt eleinte hiányzik meg minden de mindig csak telefonon beszélni jesmi elég szar és egy idő után elhidegülne az ember a másiktól főleg ha új barátok emberek vesszik körül
2014. nov. 13. 08:22
 8/10 A kérdező kommentje:
félre ne értsetek nagyon örülök a sikereinek de ha valaki 3,5 éve együtt van a párjával szerindtem ez megondható hogy ide jelentkezen közel és ezért nem értem mit akar nem gondolná elég komolyan vagy nemtudom
2014. nov. 13. 08:26
 9/10 anonim ***** válasza:

"én úgy vagyok vele hogy én megbizom benne 100Ű% osan"

Nem. Nem bízol meg benne, és ennek a következő mondatodban hangot is adsz. Ez itt a legfőbb probléma.


Önző vagy nagyon. Tudod jól, hogy ha nem oda menne, akkor a jövőre nézve sokkal rosszabbak lennének a kilátásai. Akkor meg? Megkaptad a választ, hogy miért oda szeretne menni. Mert nem ostoba, hogy a féltékenységi hisztid miatt feladja a jövőjét.


Tudod, ha valaki 3 és fél éve együtt van a párjával, akkor megoldható lenne, hogy ne akarjon neki rosszat. Azért 3 és fél év után már illene a bizalomnak olyan szinten lenni, hogy sz*ros 150 km miatt ne hisztizz.


Mégegyszer mondom: a legfőbb probléma az, hogy te igazából nem is őt szereted, hanem magadat. Nem neki akarsz jót, hanem kizárólag magadnak.


Most komolyan: tudod, mit jelent 150 km? Vonattal kevesebb, mint két óra. Péntek délután már otthon lehet, és vasárnap estig együtt lehettek. Sőt, ha olyan lesz az órarendjük, mint nekem főiskolán, akkor csütörtök délután már otthon lesz. December elején már kezdődik a vizsgaidőszak, akkor is a hét nagy részét otthon fogja tölteni. Június eleje már szintén vizsgaidőszak.

De ha szerinted ennyit nem bír ki ez a kapcsolat, akkor kérlek, ne nevezd ezt komoly kapcsolatnak, mert nem az.


Szegény csajt meg hagyd már ezzel a beteges birtoklási vágyaddal, legalább tanulni hagyd szegényt! Tudod, aki szereti a barátnőjét, az örül neki, ha viszi valamire, és nem akar neki még közvetetten sem rosszat. Márpedig te azt akarsz.


Ja, és: köztünk 500 km van, és 2 éve együtt vagyunk. Hogy a távolság megöli a kapcsolatokat, meg elhidegíti egymástól a párokat? Csak azokat, akiknek amúgy is vége lenne a kapcsolatának. Amelyik párt a távolság szétválaszt - amellett, hogy a hétnek majdnem a felét együtt tölthetik -, az nem is igazi kapcsolat.


Egyébként meg: aki hűséges, az akkor is hűséges lesz, ha egyetemre kerül. Ha meg le akar cserélni, ahhoz nem kell ám más város meg távolság.

2014. nov. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a gondod, ha elmegy, mondd hogy szeretnél vele menni, költözzetek össze, te is keress ott sulit vagy munkát vagy mindkettőt. Amúgy meg nem agyalni kéne mindezen és idegenek véleményét kérni, hanem vele kéne őszintén megbeszélni ezeket a dolgokat, hogy miért is oda akar menni, lehet hogy a családjától menekül, vagy utálja a várost ahol most lakik és a másik a kedvence, annyi oka lehet, nem csak a suli. De ezt csak ő tudja, tőle kérdezd miért akar oda menni.
2014. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!