Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy ideje de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy ideje de a lányt ez nem érdekli. ?

Figyelt kérdés

Négy éve belezúgtam egy lágyba és megtudta hogy szeretem és azóta furcsán viselkedik és egyáltalán nem szeret segítsék!

?



#Segíts. (többi lent)
2014. nov. 13. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mégis milyen segítséget vársz? Ha ő nem viszonozza az érzéseidet, nem fogod tudni ráerőltetni. Az ilyesmi nem agyban dől el, örülj neki, hogy tiszta a dolog, és nem ment bele semmibe csak azért, mert szán téged. Képzeld magad a helyébe... képzelj el egy olyan lány ismerősödet, aki egyáltalán, egy kicsit sem mozgat meg. Se a külső, se a belső tulajdonságai. Ha közli veled, hogy szerelmes beléd, hirtelen te is az leszel? :)
2014. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szomorú ezt hallani, de nem tudsz mit csinálni. Ha ő nem szeret akkor hiába csinálsz akármit hidd el. Hagyjad, ne erőltesd vele a dolgot csak még jobban meg alázod magad. Hidd el! Tapasztalat. És igen nagyon nehéz hagyni, de ha ki bírsz több napot hogy nem írtál rá, beszéltél vele akkor az erőt ad hogy még többet ki bírj és esélyt adja annak hogy találsz valakit aki meg érdemel és nagyon szeret és meg látod milyen az mikor valakinek te vagy a világ közepe és nem pedig egy olyannal vergődsz aki nem szerelmes beléd és nem is lesz. Sok sikert hidd el menni fog, az elején nehéz de minél tovább ki birod annál jobban ki jössz ebből a rossz kedvből, ellenben azzal ha nyomasztod magad minden áldott nap ezzel!
2014. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ. :)

Tényleg igazad van.

2014. dec. 11. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!