Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat még terhesen lecsukták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat még terhesen lecsukták. Mindent megtesz (megtenne) hogy együtt legyünk, viszont én szeretnék normális társat. Mit írjak a társkeresőknek az igazon kívül, miért lett vége, amikor vége sincs?

Figyelt kérdés

olyanokat kérdeznek az érdeklődők, amire a válaszokból nemakarok égőnek lejönni.

egyik azt kérdezte: "elhagyott titeket?"


de én meg úgy gondolom, ha nem sikerül társat találnom, akkor be adom az exnek a derekam, mert a gyerek érdeke, hogy legyen apja, nagymamája, nagynénjei (nekem alig van rokonom)pláne ők külföldiek a gyereknek lehetőség később is, hogy tartsam a kapcsolatot, de mindez nem érdekelne, ha lenne normális társam, mert akkor szintén lenneének a gyereknek hozzátartozói. de össze is vagyok kicsit zavarodva, igazából nem tudommi lenne jó, a vándorélet, hogy ki-be járkáljak vele esetleg ott dolgoznék, meg itthon néha, vagy egy nyugodt itthoni élet, magyarországi fizetés, egy társsal..


igazából fontos lenne, hogy ne függjek senkitől mégha társam is lenne, ha vége lenne, ne hasson meg.


de szóval olyat sem akarok válaszolni, hogy elhagyott minket(mint akit felcsinálnak és lelépnek..)

de szóval ..?


2014. nov. 13. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:
*még én voltam terhes, amikor lecsukták, nem ő ..:)
2014. nov. 13. 09:29
 2/63 anonim ***** válasza:

hej de kacifántos - De hát nem hagyott el! azt nem írhatod! Te akarod elhagyni - és azt pedig csak úgy lehet, hogy azt lezárod, és utána keresel társat. Azt nem lehet, hogy sunnyogsz jobbra -balra az úgyis kiderül. Tehát két eset van:

1. meg tudsz bocsátani - az úgy néz ki mégis hozzátok kötődő embernek, és elfogadod, megjavult, leülte a büntetését -és lesztek egy család

2. vagy ha be akarod fejezni az apával a kapcsolatot, akkor ezt be is kell fejezni -vállalva a kockázatot, hogy nem lesz más. Amit írtál rendszerint két ló közt a földre esés követi.

2014. nov. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
Ha hazudsz, úgyis kiderül idővel. Ha nem tőled, mástól. Tehát én csak azt tudom tanácsolni, hogy mondd az igazat. Ha valakinek ez probléma, akkor úgysem voltak komoly szándékai veled.
2014. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
Nem írtad, de azért az új kapcsolatnál nem árt őszintének lenned ha egy férfi érdeklődik irántad. A választási lehetőséget a férfinak is meg kell adni, hogy vállalja-e ha egyszer a börtönviselt exed kiszabadul, és úgy dönt részese akar lenni a gyereke életében. Nem minden férfi viselné el a portáján egy sittes alakot.
2014. nov. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
81%

"ha nem sikerül társat találnom, akkor be adom az exnek a derekam"


Vagyis neked tök mindegy, hogy kivel élsz...

2014. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
91%

Kicsit úgy tűnik nekem, mintha mindegy lenne, csak legyen valaki. Ha más nem lesz, akkor jó az apa is.

De könyörgöm, az apja örökké Ő marad a gyerekednek, mindegy kivel élsz és hol. Tehát részese marad az életének, ebből kifolyólag már van nagymamája, nagynénje stb...

Zavaros, hogy mit akarsz valójában.

2014. nov. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:

de én csak valakiért hagynám el.

amúgy nem.

2014. nov. 13. 09:42
 8/63 anonim ***** válasza:

Ha, nem akarsz vele lenni akkor szakíts.

Attól még ő lesz a gyerek apja, és a rokonsága a gyereké.

Társat viszont kétlem hogy találsz.

Pontozzatok le, de erősen kétlem, hogy tolonganának a jelentkezők arra, hogy egy börtönviselt férfi magzatát várják anyukával, a kapcsolat elején.

2014. nov. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:
6-os ha itthon maradnánk az apját és családját max karácsonykor látná, illetve amíg csak kicsi, majd pár év múlva talán nyári szünetekben. szóval apa nélkül lenne megalapozva a kiskora, ha nincs senkim.
2014. nov. 13. 09:44
 10/63 anonim ***** válasza:
Tehát neked mindegy, cssk legyen valaki... Az apa mi miatt van börtönben?
2014. nov. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!