Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a barátommal?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve vagyunk együtt, többször szakítottam vele de mindig is szerettem és folytattuk végül, az utolsó ilyen eset után viszont eléggé megváltozott törölte majd tiltotta 2 legjobb barátját plusz jó pár embert.. megkérdeztem miért tiltottad? mondja: csak:D nem jár el sehova nem érdeki semmi (eddig érdekelte, ezért is voltak viták hogy hazudott párszor h elmenjen haverjával inni)összes üzenetét törölte, senki nem láthatja h elérhető chaten csak én, megadta a face jelszavát is.. nem akar szinte kimozdulni se otthonról.. én ezt nem értem
2014. nov. 13. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha.... az a baj Ha nem... az a baj
2014. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy nem igazi kapcsolat ez, hanem inkább taktikázáson és divaton alapuló. Talán kezd belefáradni, belefásulni, hogy állandóan játszadozol vele.
2014. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi extra, csupán "tönkretetted". Remélem hamar kidob, és talál valakit, aki talpra állítja.
2014. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta felnőtt és már nem érdeklik ezek a dolgok, és rájött ki az igazán fontos számára
2014. nov. 13. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegény srác... remélem rájön, hogy csak szórakozol vele.
2014. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!