Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha túl unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha túl unalmas vagyok párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 12:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Ha nő vagy, és jól nézel ki, azért lefeküdnék veled.
2014. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy túl unalmas valaki párkapcsolatra, max nem a megfelelő emberrel találkoztál és neki nem feleltél meg.
2014. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
#2: Dehogynem, létezik. :) Sok férfi nem tudja azonnal elkápráztatni a nőket, mint ahogyan én sem vagyok képes rá. Ehhez adottság kell, és sokunkban nincs meg, mert vagy így születtünk, vagy egyes nők kiölték belőlünk a maradék affinitást is, hogy belevalóak, magabiztosak legyünk a szemükben. Van ez így...
2014. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szép neved van..

Mikor van a névnapod??

2014. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A dolog elsősorban pénz kérdése. Tanulj, dolgozz, keress pénzt. Akkor lehet hobbid, eljárhatsz otthonról, szocializálódsz is, és nem leszel unalmas. Nem azt várják a nők, hogy extrém módon kitűnj a tömegből, csak hogy az életed ne a tévé előtt töltsd.
2014. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy mindenki azt vélelmezi, hogy a kérdező férfi...
2014. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#4: Köszönöm! Szeptemberben.
2014. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6-os, pedig ők gondolták jól.
2014. nov. 13. 12:46
 9/15 anonim ***** válasza:

" Vicces, hogy mindenki azt vélelmezi, hogy a kérdező férfi..."


Mivel a nőknek a vesszőparipája ez. Ha valaki a sminkje miatt kezd sírni, akkor meg nem férfira fogunk asszociálni...

2014. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem meg a szülinapom van szeptemberben:)
2014. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!