Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom mindig fikaz minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom mindig fikaz minden not?!

Figyelt kérdés
Ha nezunk valami filmet, es van benne egy csaj, pl legutobb a mr es mrs smith-t neztuk, amiben Angelina Jolie bombano. De tenyleg, meg nokent is azt mondom.. O meg mint mindig: utisten de ronda ez a no. Vagy a transformers egybol a kiscsaj. Szerinte o se szep. Olyan kis cuki ilyenkor, de hogy adjam a tudtara, hogy nem zavar, ha mas not is szepnek tart. Persze ne csorogjon a nyala, de erre sincs szukseg. Mondjuk szeretem, hogy vigyaz a lelkemre, de az az erzesem ezzel leplezi, higy amugy jo nonek tartja. :D ordogi kor
2014. nov. 13. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt mondanám neki viccesen:

Hagyjad már, úgyis tudom, hogy bomba nő, de nem zavar. :D

2014. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkerdeznem tole: b.u.zi vagy hogy a jo nok nem jonnek be?
2014. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem az mert én láttam mindkét filmet, és egyik se jön be nekem sem.


Angelina Jolie meg végképp nem az esetem.


Bár ez nem azt jelenti hogy nincs igazad és védeni akar... csak hát mindenkinek más az ízlése.

2014. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj, az én barátom is ezt csinálja, csak lightosabb kivitelben. Én egyszerűen megmondtam neki,hogy nekem is van szemem, én is tartok szépnek más férfiakat, de ez nem változtat a kapcsolatunkon.
2014. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amugy ha mar elkezdodik egy film... kapasbol mondom a szinesznokre milyen jol neznek ki es milyen szepek. Onnantol kezdve nem szolja meg a pasim oket... :D
2014. nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csupa jo otlet! Koszi :)
2014. nov. 13. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg nem tetszenek neki. Akiket felsoroltál, az én férjem sem tartja szépnek.

De nem is értem, miért olyan életbevágóan fontos neked, hogy az legyen a téma köztetek egy film nézése közben, hogy melyikőtök szerint melyik színésznő néz ki jól?

Nekem volt egy barátom, ő volt ilyen, folyamatosan azzal jött, ha néztünk valamit, hogy na, ez jó pasi, ugye? Hát ez? Na, ez már tetszik?

Halálra idegesített.

2014. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!