Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés

Neten Mucinak szólít, egész nap beszélgetünk, puszit küld stb

Élőben csak elköszönésnél ad csak, sokat beszélgetünk, én nagyon jól érzem mellete magam. Egyszer mondtam, hogy ha fázni fog átölelem szívesen, és azt mondta rá, hogy nem fog fázni.

Úgy vettem észre sokat beszél rólam barátnőjének, barátnője azt mondta, hogy mikor neten beszélünk, mindig nevet. Szerintem szerelmes vagyok belé, úgy hiányzik a jelenléte, attól félek h csak barátként tekint rám, ma is együtt voltunk szinte egész nap. Mikor felébred az az első, hogy ír nekem, ha én kelek hamarabb, akkor én írok neki. Volt, hogy ő hívott el vhova, volt h én hívtam. Nem tudom, hogy most mégis mi van köztünk, azt mondta, hogy már nem tud megbízni a pasikban, sokkal elővigyázatosabb nyár óta.


2014. nov. 13. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy van valami!
2014. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A leiras alapjan csak jolesik neki, hogy valaki korulrajongja. Tipikus, 1000 ilyet lattam mar.
2014. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!