Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valaki úgy szerelmes/sze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki úgy szerelmes/szerethet-e igazán valakit, miközben hosszútávon időnként egy másik lányt is szeretne lefektetni?

Figyelt kérdés
Csak elméletben.
2014. nov. 13. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem kedvenc ételem a rakott krumpli, de néha szívesen sütök pizzát is. Ettől persze a kedvenc ételem a rakott krumpli marad. :)
2014. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ú de éhes lettem hirtelen. :(
2014. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#1


Vagy másik példa ilyen alapon, nekem van egy kutyám, Bodri (nincs), de néha megsimogatok más kutyákat is. Ettől még a kedvenc kutyám akit a legjobban szeretek, Bodri marad. :D

2014. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, de rakott krumpli elől nem titkolod el pizzát, és fordítva sem.
2014. nov. 13. 16:52
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 Nem tudnak egymásról. Mindig külön rakom be őket a sütőbe. Az alapanyagokat is külön tárolom. Kivéve talán a kolbászt, de elég régóta nem csinálok kolbásszal rakott krumplit, amióta nagyszüleim nem vágnak disznót. :( Azóta darált hússal csinálom.
2014. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja meg a sajt, végülis ugyanolyan sajtot rakok mindkettőre, de sohasem ugyanazt.
2014. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#3 És tényleg, a Bodris példa még jobb. Egyébként hogy állsz a szolgák idomításával? :)
2014. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szeretni lehet a másikat még attól, de szerelmesnek lenni szerintem nem.
2014. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért ezek más dolgok ti is tudjátok...

A szerelmet csakis és kizárólag egy valakinek adod egyszerre. És minden lelki és testi dolgot is csakis neki és vele akarsz.

Így aki tényleg oda van a másikért, nem akar mással dugni.

2014. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jójó, értem én:) Jópofa példa.

Csak sajnos és vagyok a "másik" lány, és halál beleestem ebbe az emberbe, aztán rájöttem, hogy velem megcsalta a menyasszonyát.. és most próbálom tisztázni magamban, hogy egyáltalán nem olyan ez az ember mint ahogy gondoltam.

Ha igazán tisztelné azt a nőt nem tenne ilyet nem?(Ezzel nem azt bizonyítom hogy én kellek neki, mert nyilván nem, jól tudom...)

2014. nov. 13. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!