Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez hatással lehet az érzelmeire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hatással lehet az érzelmeire?

Figyelt kérdés
A barátnőm most jövő hó 1. Ig nem fog irni se semmi mert gondok vannak stb..azt mondta szeret! Szerintetek ez a pár hét baj lehet a kapcsolatunknak? Vagy épp hogy jó?
2014. nov. 13. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
El fog hagyni. Nagyon gagyi duma ez a "pár hétig zünet de majd utána ígymegúgy"... Mert ez csak egy fokozata a lekoptatásnak ami szerintem megalázó is.
2014. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam értelmezni, bocs.
2014. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tudnunk kéne mi az ok/ürügy amiért nem ir, pl ha kikötik a neten és messze lakik tőled ezért ritán találkozhattok, azt még fel tudom fogni, bár akkor is lehet telefonálni...

lényeg, hogy ha elmondod mi az oka, akkor tudunk válaszolni

2014. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!