Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy van az, hogy a párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy a párok csak úgy smárolnak napközben? Feltételezem, nem mosnak fogat minden alkalommal.

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 19:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem mindenki retteg a baktériumoktól.
2014. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
ennél már csak az lehet undorítóbb, hogy közös WC-be sz*rnak
2014. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

nem tudom ,de tehetnék négy fal között.

Mert legtöbbször felb*sz ha párokat látok az utcán egymás szájában

2014. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én sem értem, elég undorítónak tűnik az elképzelés hogy ezzel gyakorlatilag áterülhe egyik szájból a másikba a félig megrágott fogak közt maradt nyálas ételmaradékok... Fúj.
2014. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 ElnökÚr ***** válasza:
Melegek vagytok?
2014. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hadd meséljek: egy csók és más terén is összeszokott pár immunissá válik egymás szájhigiéniájára, nem fertőzik meg egymást, ha erre gondolsz. Amúgy meg rágó is van a világon, szájszag, kajaszag, íz ellen.
2014. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

#6



Én a rágó erőltetett mentholszagától nagyobbat hánynék mint egy sima "büdös" szájtól. Inkább fogrém az nem olyan erőltetetten mentholos mint a rágó

2014. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
#7: és menet közben, rohanás közben, hogyan mosol fogat? :]
2014. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

#8


Na ugye. Bár menet közben nem zabál senki és ELŐTTE van fogmosás, hiszem a menet este történik az ágyban, jóval vacsora után.


Az utcán meg ne csókolgasson senki... Mindenki előtt.

2014. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Jaj, most nem is elsősorban a fertőzésre gondolok, hanem arra, hogy az nem gáz, hogy az egyiknek a nyelve végigsimítja a másiknak a lepedékes, ételmaradékos fogát???
2014. nov. 13. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!