Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mikor szánjátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mikor szánjátok el magatokat, hogy kezdeményeztek egy lánynál? Akár beszélgetés, fb, randi?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2014. nov. 14. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Randin meg se fordul a fejemben,hogy hozzászóljak :O
2014. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem 2 dolog kell:

- tetsszen a lány a fiúnak

- adjon jelzést a lány, hogy nem közömbös számára a fiú

ez szerintem még a félősebbeknek is elég

2014. nov. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha látom, hogy érdeklem. Ha nem, akkor eszem ágába se jutna. Félnék a visszautasítástól.
2014. nov. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És mi számít jelzésnek egy nőnél egy beszélgetésben? :)


Mert messengeren kezdtem beszélgetni egy nővel és nem tudom eldönteni, hogy most jelez nekem "oké hívhatsz szignállal" vagy csak simán beszélget.


Vááá ezteket soha nem tudtam értelmezni, hiába randiztam már töbször is.

2014. nov. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt a randit mivel kell enni?:o Manapság biztosan nehezen emészthető...
2014. nov. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha. Túl sokszor futottam már jó pár felesleges kört és a végén estem pofára! Beleuntam!
2014. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!