Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gaz ha egy 16 eves fiu egy 26 eves novel van?

Figyelt kérdés
2014. nov. 14. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha nekik jó...
2014. nov. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én 26 éves nő vagyok, és nem hiszem, hogy egy ilyen kapcsolatnak lehet jövője...Ha körülnézek magam körül és megnézem a velem egykorú barátnőimet, akkor kivétel nélkül, házasságra, gyerekekre, családra vágynak már, egyszerűen mindenkinek ketyeg a biológiai órája...Ezt egy 16 évestől senki nem várhatja reálisan szerintem...
2014. nov. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A nonek van mar egy gyereke
2014. nov. 14. 10:09
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Elég fura.

Nem is a korkülönbség miatt, hanem a fiú életkora miatt.

Még egy középiskolás gyerek.

Nekem is volt már, hogy konditeremben tetszett egy srác, aztán kiderült, hogy 17 éves, én meg olyan 20-22-nek néztem. Utána már csak úgy tudtam rá gondolni, mint gyerekre.

Szóval nekem kicsit perverz a nő részéről :)

2014. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Bezzeg fordítva meg oké lenne, nem érdekes ez kicsit?
2014. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5: nekem fordítva sem lenne oké.

Sehogy sem oké, ha egy felnőtt egy gyerekkel kezd.

2014. nov. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én csak 22 vagyok, de baromira el nem tudnám képzelni magam egy 16 éves gyerekkel... 19 évesen próbáltam meg 16 évesen kezdeni, na, annak is katasztrofális vége lett, egy 16 éves még gyerek, nagyon kezdő, fogalma sincs róla, hogy mit vár egy lány, egy NŐ a kapcsolatban, ő még nem tapasztalta ki.


Szerintem a nő részéről gáz, mert gondolom a kissrácot nagyon menőnek tartják a haverok. El nem tudom képzelni, mit vár, vagy egyáltalán, mit kaphat egy felnőtt nő (akinek gyereke van???) egy kölyöktől. Hogy szexuálisan kielégítő lenne, azt erősen kétlem. Az én korosztályomban sem tud mindenki kellemes szerető lenni, 16 évesen meg aztán még kevésbé. De hát, ha nekik így jó...


Amúgy, ez nem törvénytelen kapcsolat? Mármint, nincs olyan, hogy azért a fiatalabbnak is legalább 18nak kellene lennie? Fogalmam sincs róla, ezért kérdezem.

2014. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
bátyám 17 volt, amikor megismerkedett egy 27 éves nővel, akinek 2 gyereke van előző házasságból... Nagyon jól megvannak, szeretik egymást, már több mint 13 éve :)
2014. nov. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a korkülönbséggel, de azt tudom, hogy nem állnék össze ennyivel fiatalabb fiúval. Jó, azt leszögezem hogy én alapból sem állnék össze fiatalabb férfiakkal, de még ha később azt is mondanám hogy igen, azért nem mindegy hogy mondjuk 26-36, vagy 16-26. Egy 16 éves fiú még igencsak éretlen egy felnőtt nőhöz.
2014. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!