Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én érzem rosszul? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én érzem rosszul? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt.(Én 35/N,Ő 28/F.)Szépen indult minden,sokat chateltünk,beszélgettünk és aztán összejöttünk.Ő írta először,hogy nagyon oda van értem és belém szeretett.Volt,hogy napjában többször rám írt.Aztán 3 hete ezek megszűntek.Kérdeztem,hogy gondja van-e velem,azt mondta,hogy semmi és sajnálja,ha nem érzem,hogy kellek neki.Amikor együtt vagyunk akkor jól elvagyunk.De nem hagy nyugodni az érzés,hogy valami baj van.Annak ellenére,hogy többször mondta,hogy semmi gond.
2014. nov. 14. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. nov. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Felnőtt nő létedre neked szükséges, hogy mindig mondogassák?

Írtad, hogy:"Amikor együtt vagyunk akkor jól elvagyunk."

Akkor mi a problémád?

2014. nov. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy 1 éve vagyok túl egy csúnya váláson.Nem készültem szerelemre,neveltem a 2 gyerekem egyedül.Ő csak úgy betoppant az életembe.És féltem ezt a kapcsolatot.Teljesen mas,mint amiben éltem.Hirtelen jött most ez az elmaradó udvarlás.Talán csak a féltés miatt vannak ilyen érzéseim?
2014. nov. 14. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!