Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt vele? Mi van avval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt vele? Mi van avval a sráccal akit meg ismertem?

Figyelt kérdés

Meg ismerkedtem egy , aranyos , kedves vonzó férfivel.

Egy osztályba voltunk, ő mindig jól ki jött az emberekkel.

Osztályba lányokkal is jól ki jött , beszélgetek , folyton ki járt mindig más csajjal cigizni. Egyik csaj hagyta is hogy tapizza. Utána engem is hívott gyere kártyázni nagyon , meg hívott kávéra is. El kezdtük beszélgetni , ide oda járni, mindig motorral el vitt haza. Nagyon jól éreztem vele magam , de én akkor szakítottam a volt barátommal. Ő el hívott randizni de el mondtam neki hogy csak barátságot szeretnék. Ő nagyon akart velem járni.

Jól esett a rajongása , de nem akartam vele járni. Féltem hogy ő is csak át verne , ki használna. 7hónapig ment a barátság , itt már tapiztuk egymást. Ő ott hagyott engem mert nem jártunk. El telt 1-2hét nem kereset én kerestem fel. Csókolóztunk össze is jöttünk, de ő folyton ki dob én meg csak megyek utána. Nagyon vonzódom hozzá, sokat gondolok rá , minden fiúban ott látom. De ő nem akar velem párkapcsolatot. De visz ide oda csak hogy nőnek érezem magam. Én is meg adom neki azt amire vágyik. De többet nem akar tőlem , más lányokkal ismerkedik. Azt mondta nagyon szeret és nem akar nekem fájdalmat okozni. Hogy ő már nem tud tiszta szívből szeretni. Nem akarja hogy fájón nekem , jobb lesz ha el megyek. De én nem tudok úgy érzem hogy kell nekem ez a srác.

Már nem is keress , úgy ahogy eddig , nem ír addig még né nem írok neki.

Ő nem hiszi el hogy szeretem. Mit tegyek? Ki használna csak?



2014. nov. 14. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyertelmu, hogy kihasznal. De ezt te is tudod.
2014. nov. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért vonz téged, mert határozottan félreállt, nem maradt tovább pitizni, ami ugye jól esett neked, ahogy írtad.

Büszkeségből nem enged neked, mert ő próbálkozott, és nem akartad, akkor most "mikor már nem próbálkozik, ne akard már most te"-ez lehet a fejében.


Azt próbáld meg, hogy kicsit lazítsd a hozzá fűzött viszonyodat, ne higgye azt, hogy te rohansz utána, mert azzal a büszkeségét eteted, és vagy megunja, vagy hosszú ideig fogja ezt csinálni, de nem fogsz előrébb jutni így utána loholva.

2014. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kihozta ebből a kapcsolatból, amit lehetett, tehát tovább akar állni. Mit nem lehet ezen érteni? Hagyd menni, ha fáj is, és tanulj az esetből. Majd találsz mást.
2014. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!