Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság vagy annál több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy annál több?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már teljesen tanácstalan vagyok,nagyon régóta megy ez köztünk és nemtudom mit kéne csináljak...

Minden időnket együtt töltjük,nagyon sokat segít nekem akármikor számíthatok rá és mindent megtudok beszélni vele,ő a legjobb barátom! Ezzel nem is lenne semmi baj,ha nem éreznék én többet sőt...és ezzel nagyon is tisztában van,nem egyszer volt,hogy megkértem hagyjon békén nekem ez így nem jó,de nem bír ő se elszakadni tőlem úgy ahogy én se tőle....és az se igazán segít,hogy szexelni is szoktunk.

Nem igazán értem miért viselkedik így ha nem akar többet barátságnál mégha ez már jóval több annál? Nem akarok ilyen gyerekes játékokba kezdeni,hogy féltékennyé tegyem,stb de ennek a helyzetnek véget szeretnék vetni,leginkább előre haladnék,de nemtudom hogyan.....Valaki esetleg aki volt ilyen helyzetben tudna segíteni,hogy hogy lépjek ki ebből a "barátzónából" ???


23L


2014. nov. 14. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Barátzóna?? Ez több attól! Ahogy írtad is szexeltek is!!

Áruld már el minek lépne tovább mikor így is megkap??

2014. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!