Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van olyan nagy jelentősé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan nagy jelentősége és jelentése annak az egy szónak, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Az csak egy szó, miért kell megijedni tőle ha túl korán mondják, vagy kiborulni ha nem? Miért adtok ilyen nagy jelentősséget neki?
2014. nov. 14. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Épp ez az, hogy már nincs jelentősége. Mindenki mondja fűnek-fának.
2014. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem a szó, a velejárója az.
2014. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert minden szó mögött egy egyezményes jelentéstartalom húzódik. Az is csak egy szó, hogy "megöllek", de ha valaki egyszer csak közölné ezt veled az utcán, szerintem elég gyorsan távoznál.
2014. nov. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csinalj kiserletet!

kepzeld el a szituaciot amikor mondjak, es csereld ki a tokeletes ellentetere :gyülöllek

milyen reakciot valt ki? Ma, a szeretleknek is hasonloan heves, csak ellentetes toltesu reakciot kellenr

2014. nov. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínű sosem éreztél még valaki iránt úgy, hogy szinte megbolondultál volna ha nincs Veled. Nem szerettél igazán..aki egyszer már volt szerelmes az utána nem dobálózik csak úgy a szóval...nekem nagyon nagy jelentősége van..nemhogy kimondani, de leírni sem tudom ok nélkül!
2014. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a baj !

Hogy már nem tudják az emberek mit jelent ez a szó ..

Csak dobálóznak vele ..

Sajnálatos hogy már senki nem érez ilyen különleges dolgot .

A szerelem és a szeretlek szó nem egy divat vagy egy márka ..

2014. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5


tévedsz, volt.


csak én szeretem az embereket, amíg vissza nem élnek vele.

2014. nov. 14. 22:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy meg, nemigaz?
2014. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kinek mi a fiatal... 20 felett vagyok bőven.
2014. nov. 15. 23:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor erzelmileg vagy nagyon eretlen vagy, vagy egyszeruen figyelmetlen vagy
2014. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!