Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném vissza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza? Vajon miért szakított?

Figyelt kérdés
Jártam egy sráccal egy hónapot, és úgyérzem, hogy ő nagyon fontos és szeretem. Telefonon szakított velem, és rengeteg dolgot a fejemhez vágott. Alaptalanul mondott bántó dolgokat és nagyon határozotlannak tűnt, mert összebeszélt mindent. Mi lehet a baj ? Meg mit jelent az, hogy pár hónap múlva újra.. ? Szerintem nem kaphat meg engem bármikor.. nem értem :'( Most van szükségem rá .
2010. jan. 28. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Sose szeretett!

Egy férfi merjen oda állni a bnöje elé, és ugy szakitani, ha kell.

2010. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lányok is így szoktak. Sms-ben, mail-ben...
2010. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetertek, te nem vagy neki olyan fontos, mint amennyire o neked. Ez abbol is latszik, hogy arra sem meltatott, hogy eled alljon szemelyesen.

Azert hordott osszevissza mindent, mert nem volt gerince azt mondani, hogy csak szorakozott veled, de mar unja, ez miatt kellettek az ocska kifogasok.

Azt pedig jol latod, ha eseteg megint probalkozna, te is nyugodtan kuld el a fenebe.

2010. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát igen, ha egy kicsi gerince is lett volna, lett volna pofája a szemedbe nézni... próbáld meg elfelejteni, el fog tartani egy darabig, de később meg fogod köszönni magadnak, hogy most nem rá pazaroltad az időd.
2010. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél vele együtt szerintem mert nem érdemel meg téged.Komolytalan az egész kapcsolatotok....

Fel a fejjel:)

2010. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!