Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne szórakozzatok már, egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne szórakozzatok már, egy nő tényleg képes ELVÁLNI a szex miatt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 08:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
Igen, akár 25 év házasság után is.
2014. nov. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez elég komplex dolog...

Én csak akkor ha a férfi nem is lenne hajlandó változtatni.

Én is megteszek bármit cserébe amit ő szeretne

2014. nov. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy férfi is, sőt egy meleg, vagy leszbikus pár is. Tudod a házastársi kötelezettségekben azért benne van a testiség is, így ha nő, ha férfi nem kapja meg gyakorlatilag még jogalapja is van a válásnak. nem arra kell gondolni, hogy azért dobbant az illető, mert nem kapta meg a napi 5 szopást, ennél egy kicsit egyszerűbb a helyzet, mondjuk ha egy évben egyszer hajlandó a nő terpeszteni, akkor is azért, mert a férjnek születésnapja van, akkor már beszélhetünk szexhiányról.
2014. nov. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gondolom igen, miért ne lehetne elválni emiatt? Ha annyira rossz és megoldani se lehet a dolgot, akkor én is elválnék, akárhány év után is.
2014. nov. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez elég összetett dolog. Alapból nem mentem volna hozzá a férjemhez, ha nem lett volna vele jó a szex. Ha most valami miatt impotens lenne, ha megtenne mindent annak érdekében, hogy újra egészséges lenne, és közben kielégítene másképp, akkor kivárnám a gyógyulást. Ha nem lehetne rajta segíteni, de megmaradna a testiség, akkor is lennének áthidaló megoldások, vibris játékok, kapcsolat nyitása. De ha semmit nem tenne, és elnézné, hogy itt vagyok kielégítetlenül, az egyenes út lenne a váláshoz.
2014. nov. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen..és igen!
2014. nov. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem,

És nem:)

2014. nov. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, a férfi is képes rá a nő szintén.. a házasság egy összetett dolog pont úgy mint bármelyik kapcsolat.. ha valami hiányzik hosszútávon akkor miért szenvedjen benne tovább..
2014. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért, ha a férj nem képes/nem tudja/nem akarja kielégíteni, egy idő után a nő idegbeteg lesz.

(Most vegyük úgy, hogy a beszélgetős körök le vannak futva.)

Inkább váljanak el, mint félrekeféljen (amit sok pasi előszeretettel csinál házasságban, kapcsolatban.)

2014. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ugyan már, miért lenne idegbeteg a nő?


Inkább attól szoktak azok lenni, hogy szexelniük kell!

2014. nov. 21. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!