Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyutt maradjak a baratommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyutt maradjak a baratommal?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy szerelmes e belem... en nagyon szeretem csak mar bant hogy igy viselkedik velem... az elso par honapban minden rendben volt, aztan en elmentem egyik este kicsit bulizni(tudott rola) azota azt mondja h ott "elb.sztam mindent". Azota van h apro dolgokert kiabal velem, ha koszon vki es en nem ismertem, nem hisz nekem azt mondja ne hazudjak o nem ismerte nem veletlenul koszont akkor stb.. ha meg ideges akkor foleg kijonnek rajta az ilyen dolgok. Az a tipusu ember aki elvarna, ha mondd vmit annak ugyis kell h legyen. En meg nem csiskulok utana, es leorditom en is, nem futok utana es ez neki nem tetszik. De mikor enged o is egy kicsit es megbeszeljuk akkor, rajon h hulye volt nem kellett vna kiabalnia stb. De nagyon nehezen ker bocsanatot nekem kell neki elmagyarazni h hogyan is viiselkedik velem.. tegnap volt egy nagy veszekedesunk, kiabaltunk egymassal, aztan hiaba kiabalt nem mentem fel hozza az emeletre anyukajaval lent tvztem. Aztan o lejott masfelora mulva es hazavitt, akkor megbeszeltuk bocsanatot kert de arra fogta h mikor en bementem este akkor elrontottam mindent es akaratlanul is feljon ez nala. Aztan beszelgettunk meg normalisan, o js rajott sok hulyesgre. Este meg felhivott egy hulye indokkal, en meg rakerdeztem h csak ezert hivtal? Es mondta h mar bocsanatot kert, es delelott atjon nem mard vegig ott a szerelovel, haverjaval se megy el inkabb... szerintetek? Nyilvan ez egy kis reszlet nem lehet teljesen atlatni az egeszet de talan a leirtakbol le lehet vonni h hogyan viszonyulhat hozzam.. koszi a valaszokat
2014. nov. 16. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
hat nekem nem esne jol ha a parom bulizni megy, massal tancol meg flortol!
2014. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogy áll hozzád bizalmatlanul .. Szerintem amíg nem bizik benned addig csak vita lesz
2014. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elso ,ez a bulizas kulon tortenet, roviden annyi volt, hogy par orara bementem egy sorozobe(nem kocsma attol konszolidaltabb) aztan ejszaka jott hozzam munka utan en akkorra itthon vtam.. csak sz.rkavaras lett belole de utolag kiderult h neke volt igazam.. vegig smszettem vele stb..
2014. nov. 16. 11:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Masodik lehet.. de soha nem tettem olyan dolgokat amiert nem bizhatna bennem :(
2014. nov. 16. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehogy már te szúrd el egy kis bulizással. Attól hogy együtt vagytok már semmi kikapcsolódás nem jár neked barátnőkkel? Ezt az egészet ő szúrja el a túlzott féltékenykedésével és meg is mondhatod neki hogy vagy állít magán vagy ennek így nincs jövője. Nem leszel papucs és nem is egy lánynak kell a pasija után futni ezt jobb ha megtanulja
2014. nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezesetben szakits vele, de gondolom nincs hova menned, igy maradni fogsz vele. udv, elso voltam.
2014. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso nem ertem. Miert ne lenne hova mennem? Nem elunk egyutt, en 18 vagyok. Azota valtozott par dolog, nem 360 fokos fordulat de valtozott koszonom valaszokat :)
2014. nov. 16. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!