Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom egy arrogáns bunkó velem? Pedig még csak most jöttünk össze.

Figyelt kérdés
Ez úgy volt hogy kb fél éve elkezdtünk egy viszonyt, azzal a feltétellel hogy csak szexelünk, én közben beleszerettem, és próbáltam elérni hogy komolyra forditsuk a dolgokat. Ez idő alatt is igy viselkedett, de én azt hittem hogy azért enged meg magának ilyn stilust mert nem szerelmes belém. Aztán tellt az idő és belémszeretett, most együtt vagyunk egy hónapja rendesen kapcsolatként. De semmit nem változott... Olyan hogy beszélgetünk és ha egy rossz szót szólok ami neki nem tetszik, nem az ő véleményét istenítem, akkor elkezdi felemelni a hangját, és ilyen lekezelő bunkó stílusban kioszt engem, néha még agresszív is lesz, és csapkodja a tárgyakat. Plusz az egész stílusa ilyen okoskodó, úgy beszél velem mint egy gyerekkel, " te ezt még úgysem értheted", van köztünk 15 év de akkor sem vagyok már kislány, de ő annak tart nem partnernak. Én nem tudom mit csináljak, mert nagyon szeretem, sokat harcoltam érte hogy összejöjjünk, sőt mostmár ő is szeret, így mégnehezebb lenne megválni tőle.
2014. nov. 16. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem szeret,sajnálom.Csak kihasznál.
2014. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Mondd meg neki, hogy így nem akarod vele folytatni.
2014. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Csinálj valami ebédet.
2014. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
RRégen is ilyen volt most is ilyen és nem fog változni , ha így szereted így fogadod el akkor majd megszokod vagy veszekszel még vele emiatt .. ha feladod akkor meg feladod..
2014. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"van köztünk 15 év" "régen is arrogáns volt" szemmel láthatóan ez kell neked, akkor minek kérdezed?
2014. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minek vagy vele? Teljesen egyértelmű, hogy nem szeret.

Tudja, hogy azt csinál veled, amit akar, megengedheti magának, hogy így viselkedjen veled. Hiszen már az elején is bunkó volt veled, te meg még tepertél is, hogy vele lehess. Hát most megkaptad, a tiéd.

2014. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is ilyen volt sőt te így szerettél bele.Akkor most miért problémázol?
2014. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdekes probléma, de tipikus is egyben. Szenvedsz mellette, de valamilyen szinten vonzódsz is hozzá.
2014. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kivárhatod míg az agresszivitása odáig fajul, hogy már nem a tárgyakat fogja csapkodni hanem téged, vagy hallgathatsz az eszedre és leléphetsz. Eddig is ilyen volt innentől max durvább lesz de te tudod. Nekem egy szerelem nem érne meg ennyit.
2014. nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!