Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri egy lányért megváltozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy lányért megváltozni?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok hogy elkezdtem egy lány miatt sportolni,negatív hozzá állás helyet már pozitív a hozzá állásom,meg már nem vagyok akkora kocka mint régen,meg már kövér sem vagyok.De egyesek miért mondják hogy nem éri meg megváltozni? Mert én ez a lány miatt vagyok újra sportos mint régen.
2014. nov. 16. 11:32
 1/10 Buford Tannen ***** válasza:
igen,de nem csak a lány miatt,ez neked is jót tesz.
2014. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valójában te a punciért változtattál saját önös érdekeidet nézve.
2014. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a jót hozza ki belőled és olyanná tesz aki te is akarsz lenni akkor megéri. viszont ellenkező esetben nem !
2014. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Senkiért sem éri meg! Ugyanis akkor nem te vagy hanem egy megváltoztatott személy! Ami későbbiekben amúgyis kiderül ha megváltoznál valaki kedvéért.
2014. nov. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem a lánytól függetlenül jó dolgok, szóval magadnak teszel jót. Ne úgy fogd fel, hogy a lány miatt változtál meg, ő csak a kezdő motivációt adta.
2014. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nos kérdező tedd fel magadnak a kérdéseket:


Te megakartál változni?

Boldog vagy most?

Megérte megváltozni?


Ha mindháromra igen a vűlasz akkor megérte mert az a szka csak a kezdő löketet adta, egy motivációt, abban az esetben ha te is meg akartál változni, de nem volt mi motiváljon, de ha tényleg csak miatta hagytad abba azt amit szeretsz változtál olyan tetalkatról amivel meg voltál elégedve akkor nem.

2014. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert ha egy lány nem szeret úgy ahogy vagy akkor a megváltozott énedben is találni fog kifogásolni valót. Változni csak azért éri meg, hogy te jobban érezd magad a bőrödben

22/L

2014. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jobban érzem magam hogy sportosabb vagyok,amúgy ő mondta hogy szeretné ha sportolnék,mert szerinte sportos alkat vagyok:)
2014. nov. 16. 12:09
 9/10 anonim válasza:
Ne másokért változz,magadért.Amiket leírtál neked tették a legnagyobb jót.
2014. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De akkor nem azért változol meg hogy megkapd a lányt nem? Ha csak beszéltetek és ezen felbuzdulva elkezdtél sportolni az oké de az hogyha azt mondja hogy ha nem adsz le 10 kilót már szóba se jöhetsz ott gond van
2014. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!