Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek miért kell szerető? Ha a feleséggel nem működik a dolog akkor miért nem hadja el? Mert ezt nem lehet a végtelenségig csinalni ügye?

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Működik a feleséggel a dolog, de szeret kalandozni, de a kiindulóponthoz mindig visszatér, mint egy bumeráng:)
2014. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "kell" szerető? Nem "kell". Attól, hogy úgy dönt lesz szeretője, még nem "kell".

Egyébként "hadja"? OMFG!

2014. nov. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer kiderül majd a feleség vagy szemet huny vagy elhagyja .. Egy házasság már kicsit többről szól nem hagyják el egymást minden hülyeségért.. Sőt sajnos vannak esetek hogy akkor sem hagyják el egymást amikor már rég el kéne .. Van a kényelmes megszokott, egy adott háttér amit az ember nem hagy már ott csip csup
2014. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hadja??????Ne már.

Egyébként nem kötelező tartozék a szerető,de a felépített egzisztenciát,nem sokan HAGYJÁK ott egy punciért.

2014. nov. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
meg van olyan lehetőség is, h szereti a feleségét, de nem jó vele már a szex, vagy vmi hasonló.
2014. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert a felesege az elmult 10 evben nem dolgozott es vinne a vallalkozas felet, amit a ferj az apjatol orokolt.

Mert a ferj fel, hogy a 3 gyereket elvennek tole, mert a mai jog szinte mindig az anyanak kedvez. Azt meg nem birna elviselni.

Mert a ferj latta, hogy egy baratja elvalt a felesegetol, boldog a baratnojevel, de kozben depresszios, mert a gyereke nem akarja latni.


Kb. ennyi. Nalunk fokent a gyerekek a visszatarto ero, es habar megszereztem egy profi ugyvedno szamat egy ismerostol aki megszerezte a kislanya feletti lathatasi jogot ferfi letere nem hoztam fel a temat, ha kell eloveszem a holgy szamat. Amugy o is mondta, hogy eree csak noi ugyvedet fogadna fel :)


Amugy aranyosak a sracok, nem tudom ok mennyire erzik, hogy nem jo a szuleik hazassaga, en gyerekkent 10-11 eves koromtol kezdve vettem eszre, es meg sem lepodtem amikor 13 evesen anyukam leult velem beszelgetni, hogy el akar valni aputol.


Mivel elvalt szulok gyereke vagyok igy nagyon odafigyelnek ra, ha esetleg elvalnanak, hogy 1. o kapja meg a lathatasi jogot, 2. ha megsem akkor a gyerekek mindenben reszt vegyenek, nem ugy mint ahogy apam elvitte az uj csaladjat nyaralni tesom meg nelkulem meg ilyenek :/

2014. nov. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!