Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok még?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem pénteken,(ő 24 én 25 évesek vagyunk) mert úgy gondolta hogy becsajoztam. én erre azt mondtam neki hogy "nem csajoztam be, de oké ha menni akarsz hát menjél" másnap felhívott telefonon hogy hogy vagyok mert látta rajtam hogy nagyon megviselt a dolog. erre a válaszom " ez a te döntésed volt nem tudok mit csinálni, sajnálom a dolgot de az ajtó nyitva áll, szabad vagy " másnap kiírta fac-en hogy kapcsolatban,profilképét megváltoztatta egy régebbi képre, a borítóképével együtt. feltöltött két ezer éves képet,, és ráadásra megkérte hogy töröljem, le az összes együtt fent lévő képünket.. ezt miért csinálta?? vagy csak látott még a koporsómon két szabad szöghelyet és még azt is be akarja verni??
2014. nov. 16. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Talált mást. Egyértelmű sajnos a helyzet! Ilyenek a nők, én is jártam már így! :(
2014. nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hagytad elmenni ? Mire gondoltál hogy majd meggondolja magát és könyörög?!

Ha zavar tiltsd le facről és ne nézegesd a dolgait ..

2014. nov. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ szakított,, azért az egy komoly döntés úgy gondolom,,
2014. nov. 16. 12:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Ő csalt meg téged, és a te hibádnak próbálta beállítani.
2014. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazad volt, hogy csak annyit mondtál, hogy menjen, ha akar, ebben a helyzetben ez volt a legjobb döntés, akár szereted, akár nem. Sokan képtelenek erre a lépésre, pedig egyértelmű, hogy a párod a bizalmatlanságáról tett bizonyosságot, illetve az a rosszabb eset, ha tényleg ő volt az, aki félrelépett. De egyik helyzetben sem gondolnám azt, hogy megérné arra várni, hogy visszajöjjön. Tehát próbálj meg túllépni rajta, és ne azt figyeld, hogy mi van vele, én a telefont sem venném fel neki.
2014. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, egy szót se szólj hozzá se telefonon se máshol.

Csajozz és rakd ki a képeket amiken csajokkal vagy együtt.

2014. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
már bocsi, de ez a csaj rohadt szemét, egy srácot ismerek, aki ilyen aljas volt, h megvádolja a másikat, mikor ő szívatja pont. remélem, h jól értelmeztem, s így volt.
2014. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

csak ez lehet, amit feltételeztem, mert egyébként nem lenne másnap már kapcsolatban.

én, ha ezt tudnám, akkor olyan mérges lennék a csajomra, h nemhogy nem sajnálnám, még örülnék, h kiderült, h milyen, s legyen boldog mással.

van még egy lehetőség, akire sztem senki nem gondolt idáig, mégpedig az, h így akarja, h visszasírd magad, eljátssza, h van pasija. ez mondjuk megint egy aljas dolog lenne, de ahány ember, annyiféle.

2014. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!