Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Férjezett nő vagyok, 2 gyerekem van, boldog házasságban élek. Ezelőtt 7évvel fejeztem be az egyetemet, ahol az egyik kollégám iránt volt egy kis fellángolásom, de soha nem mondtam el neki, talán néha kimutattam egy kicsit, hogy vonzódom hozzá. Ő is vonzódott, ki is mutatta, de soha nem beszéltünk erről. Már akkor a mostani férjem udvarolt nekem, és komoly szándékaink voltak, én mégis vonzódtam egy másikhoz. Azóta sem beszéltunk, nem is találkoztunk, de pár nap múlva egy konferencián fogunk találkozni. Szerintetek elmondjam neki, hogy én akkor hogyan éreztem iránta? Tudtom szerint nem nős.
2014. nov. 16. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak ha akarsz tőle valamit,egyébként ne mondj neki semmit.
2014. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek?
2014. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szóval még most is érzel?

Ha nem, akkor ne mondd el.

Viszont ha ő tetszik...akkor kissé elrontottad, hogy annak idején nem a szívedre hallgattál, mert látod, előbb-utóbb visszatér a régi, ha így van...Remélem nincs így, és a férjedet szereted, mert úgy sokkal könnyebb a helyzet...


19/L

2014. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi kommenteket! Nem akarok tőle semmit, és nem is érzek semmit iránta, szeretem a férjemet. Csak nem tudom milyen lesz viszontlátni őt annyi év után, nem tudom mit fog kiváltani belőlem...
2014. nov. 16. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!