Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasimmal 2 éve leszeünk együtt nemsokára, és nyaralni megyünk, ilyenkor mindenki fizeti a saját dolgát (szállás, utazási költség, kaja)?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 19:00
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ez igy fair! Hacsak nem tudod hogy a párodnak nincs pénze rá, vagy a párod tudja hogy neked nincs! Akkor természetes "kisegíteni" a másikat! Vagy csak egyszerüen dobjátok össze addig amitek van, és úgy lesztek mint egy házaspár!De csak akkor ha neked is és neki is van egyforma mennyiségű pénzetek!
2008. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi pl. úgy csináltuk a párommal,hogy összeraktuk a pénzt rá,ővét is enyémet is úgy mentünk el nyaralni.Akkor fizette ő,amikor az évforduló volt,mert az meglepi volt,amúgy közösen fizetjük legtöbbször.
2008. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Amíg a párom egyetemista volt, általában felesben fizettünk. Szerencsére a diploma után talált egy nagyon jó munkát, amivel nagyon jól is keres. Ettől kezdve már ő mondta nekem, hogy ő fog fizetni mindent. Idén Görögországba megyünk nyaralni, mindent ő fizetett ki, de természetesen azért én is ki fogom venni a részem valamilyen formában, mert szeretném elvinni ide-oda vacsizni. Az a tisztességes, ha mindkét fél kiveszi a részét, és nem csak a pénz miatt, egyszerűen a gesztus.

Petranova

2008. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
60%
Mi másfél éve együtt vagyunk, s jó ideje összeköltöztünk. Szóval ilyen problémánk nem volt, hisz közös kassza :) De a kapcsolat elején mi is felesbe fizettünk. Mondjuk kifizette volna ő az egészet, de az olyan, mintha kihasználtam volna.
2008. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nálunk az elején, mikor még nem dolgoztam egy kis pénzzel tudtam csak beszállni amennyit adtak otthon, de amióta én is kertesőképes lettem:)én fizetem a saját részemet,van olyan, hogy ő is fizet nekem valamit meg én is szerintem így jó.
2008. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az útiköltséget, szállást közösben kell összedobni, ha erre mód van. Az apróbb dolgokat, mint pl. hogy nyaralás közben beültök valahová borozni, azt fizetheti a férfi, ha amúgy is így szoktátok.
2008. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
fiftififti a legfairebb, moziba mi meg úgy szoktunk menni, h az egyik fizet, másik választ filmet :)
2008. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!