Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen rossz tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rossz tulajdonságok vannak, amivel kb. minden nő rendelkezik?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha kicsit több önbizalmam lenne a nők közelében. Jelenleg túl nagyra értékelem őket, mert nem ismerem a hibáikat, csak a sajátjaimat. Mik a hibáik?
2014. nov. 16. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Felszínesség,anyagiasság,hisztizés,kötözködés,hazudozás,körmönfontság,mások lenézés,pökhendiség,flegmaság... Soroljam még?
2014. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Mik a hibáik?"


Kinek mi.


Nekem például az, hogy szeretem, ha egy férfi van annyira értelmes, hogy nem feltételezi, hogy van olyan rossz tulajdonság, ami minden nő sajátja.


Lehet, hogy azért, mert bennem soha nem merült fel, hogy a férfiaknál lenne ilyen. :-)))

2014. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan hiba nincs, ami minden nőben megtalálható (kivéve a menstruáció :))

Nincs olyan dolog, ami egy egész nem képvéselőire rá lehetne húzni, akár nő, akár férfi. :D

2014. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek van rossz napja. Ha egy nő őrjöng akár a saját akár a mi hibánkból adódóan a legjobb dolog csendben maradni. Kitombolja magát mint a makik a ketrecben aztán minden megy a régi kerékvágás szerint. Egy kapcsolatban mindig vannak veszekedések, de ezt értelmes ember módjára meglehet vitatni.Mos nem feltétlenül párkapcsolatra gondoltam haveri kapcsolatra is akár. Ha te is nyavajogsz akkor te is nő leszel. Férfiasabb hallgatni a tombolási idő alatt.
2014. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor vigyázz, mert csak játékszernek fognak használni, pont azért, mert "túl nagyra értékelem őket". Nekik is vannak hibáik (pl.: nem mindegyik tudja kimondani a baját; eljátssza, hogy szeret, közben meg nem, stb.).
2014. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenki másmilyen.


- hiszti, sértődés - minden ok nélkül (vagy okkal, de az sem jobb), ami rém gáz és szánalmas

- a SEMMI - látod, hogy baja van, de a válasza: semmi, aztán megsértődik, hogy miért nem foglalkozol a problémával

- vagy: találd ki, mi a gond - csapkod, morcos, sír, stb. de el nem mondaná, te meg már agyfszt kapsz tőle ("mondd el, mi baj, mert nekem rossz, hogy nem tudok segíteni" - barátom szavai)

- hangulatingadozás - és nem csak mensikor, bármikor, egy perc alatt vidámból sárkánnyá :D

- szövegelés - néha már rám szól a párom, hogy fogjam be a szám :D

- zsarolás - ha ezt vagy azt nem csinálod, ez meg az lesz a következménye (no comment a hisztivel egy szinten visszataszító)

- ok nélküli féltékenykedés, számon kérés - miért, merre, meddig, kivel... (ez is jól szétbarmolhatja a kapcsolatot)

2014. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!