Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátom állandóan megbámul más lányokat, és tele van a telefonja képekkel?

Figyelt kérdés
szóval az rendben van, hogy férfi, és ösztönösen megnézi a szép, csinos lányokat, nekem is van női fejjel, hogy megbámulok egy lányt h milyen szép az arca, milyen jó alakja van stb.. De a barátomnak pl a telefonja is tele van netről lementett nők képeivel, általában ilyen bikinis, vagy miniruhás, miniszoknyás pushup melltartós nők.. Nem zavar, mert ilyen modellek meg sztárok:D csak azért én elég önbizalom hiányos vagyok, bár Ő mindig mondja, hogy én vagyok neki a tökéletes meg engem szeret, és ezt érezteti is, de mégis mindig fejben azokhoz a lányokhoz hasonlítom magam.. Nem vagyok kövér, de tök utálom az arcomat, a testemet, kb mindent magamon, és ezt már Neki is mondtam, és azt válaszolta, hogy sosem cserélne le egy ilyen miniruhás nőre. Akkor most mivan? nem hisztizek Neki emiatt, csak kicsit irritál legbelül, és mindig azt érzem, hogy titkon olyan nőt akar magának.. :(
2014. nov. 16. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
azt jelenti nem vagy neki elég jó.
2014. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megcsal téged a telójávall...Ez van.
2014. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
telójával*
2014. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

KRETÉN!

Ha szeretne, tiszteletbe tartaná, hogy neked rosszul esik amit csinál, mondd el neki. Ha nem változtat hagyd ott, ne csicskulj be! Nemér annyit. Vagy csinálj neki magadról olyan képet.:D Vagy te is vágj vissza úgy hogy letöltesz pasikat.:D!

18/L

2014. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!