Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik őszintén bevallják, hogy a pénz is fontos nekik egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tehát szívesebben ismerkednek olyan férfiakkal, akik tehetősek, esetleg aki eltartaná őket. Én ebben semmi kivetnivalót nem látok, hiszen egy nőnek igenis vannak igényei ilyen téren is. Persze nem szabad, hogy ez az érzelmeknél is fontosabb legyen. Ti mit gondoltok erről? Kérlek őszinték legyetek és életkort is írjatok!

2014. nov. 16. 20:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

"Én ebben semmi kivetnivalót nem látok"


Fogadok, hogy te se minimálbérből élsz...

2014. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem undorító az ilyen. Egyértelmű kihasználás.
2014. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
25%
Ez lenne az egyik utolsó amit bevallanának.
2014. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
0%
3as jól mondja. Az égről lehazudnák a csillagokat előbb, de ez lenne az utolsó!
2014. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretném, ha egy pasi eltartana, meg mindenféle drága cuccal akarna megvásárolni. Mikroszinten azonban elég kiábrándító tud lenni, ha pl. beülünk egy kávéra, és a végén közli, hogy mennyi az én részem.
2014. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Na jó, és a fentebbi lányok közül kivel lehet ismerkedni? :D
2014. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen is szamit a penz.Viszont nem olyan, mertekben mint sokan gondoljak.Nem eltartasrol es draga cuccokrol beszelek, hanem arrol, h pl. ha moziba akarunk menne na ezt szamolgassuk, h utanna mennyink marad.
2014. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
34%

"Mikroszinten azonban elég kiábrándító tud lenni, ha pl. beülünk egy kávéra, és a végén közli, hogy mennyi az én részem."


Az itt a szánalom, hogy egyáltalán közölni kell. Alapból elvárod a dolgokat, és még csak nem is tudatosul.

2014. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos, de nem olyan szinten, hogy eltartson. Sőt, azt se várom el, hogy meghívjon bármire is. De nagyon kiábrándító, ha mindig a nő fizet mindenhol a férfi helyett is.
2014. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban egy selejt vagyok. Hiszen mivel nem olyan pasit keresek, aki mindent a seggem alá tesz, nehogy már imponáljon, ha néha azért meghívnak egy italra.
2014. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!