Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak, hogy csókolóztam egy másik sráccal, magyarán megcsaltam őt?

Figyelt kérdés
Még csak két hónapja vagyunk együtt, és nem merem bevallani. Ja, amúgy a srácnak is van barátnője,szóval mind a ketten jó nagy szemetek vagyunk.
2014. nov. 16. 23:05
1 2
 1/11 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
35%
Igen,hadd találjon jobbat.
2014. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha ő is köcsög, te meg ribaņc, szerintem szakítsatok.
2014. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Hát, ahogy gondolod. Viszont én mindenképpen szakítanék a barátommal a helyedben, mert nem érezném magamat méltónak ahhoz, hogy vele maradjak kapcsolatban ezek után.
2014. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Itt csak az lehet a megoldás, ha a barátod és a srác barátnője is csókolóznak. Ez teljesen világos.
2014. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Illene.
2014. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom hány évesek vagytok, de egy csók az semmi!

Megcsalás? Ne nevettess!

Ha pl. egy első randin megcsókol valaki, akkor az elkötelezi magát valamire? Nem! Másnap, akár el is mehet melletted az utcán, mint egy idegen.

Egy csók miatt ne izgulj ennyire! Ilyen helyzetben önmagadban kell tisztázni, te mit szeretnél a jövőddel kezdeni! Ha szereted a párodat, akkor elhallgatod, majd soha nem csinálsz ilyet többé. A saját lelkiismereted miatt pedig szeresd még jobban!

Amennyiben kétségeid vannak a viszonyotokkal kapcsolatban, gondold át, valóban szereted e! Ha kétségeid vannak, akkor valószínű ez csak egy futókapcsolat. Ebben az esetben se mond el a csókolózást, csupán lépj tovább. (Szakíts vele kedvesen, értelmesen. Mond meg, még nem állsz készen egy kapcsolatra.)

2014. nov. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
amit utolsó írt az fszság. mi az hogy csók nem megcsalás? nem kell ide ilyenrregényeket írni. igen is megcsaltad, mondd el neki.
2014. nov. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Ne mondd el,egy csók messze van a megcsalàstòl.
2014. nov. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
mennyi r*banc él ezen a világon... nem megcsalás mi? és ha ellened követnék el? mosolyogva fogadnád ugye?
2014. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
47%
szerintem a 6. válaszolónak igaza van egy csók még nem megcsalás meg ha jól értettem akkor ahoz képest amit ő csinál ez semmi de segítene ha kort is írnál
2014. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!