Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevettem, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettem, hogy a barátnőm vagdossa a kezét, nagyon kétségbe vagyok esve, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Tudja ,hogy észrevetted? Hány éves?
2014. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
pszichológushoz vele azonnal!
2014. nov. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Mond el neki, hogy ő a legfontosabb neked a világon és belehalnál ha valami lenne vele, szeretgesd meg, segíts neki, legyél vele, mond hogy ő a legfontosabb neked.
2014. nov. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%

Kedves utolsó!

Mi van ha megcsalta a barátnője és nem tud elszámolni a lelkiismeretével?

2014. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
ilyen eshetőségbe mehet amerre lát.
2014. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Buford Tannen ***** válasza:
0%
igyá pálinkát
2014. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Lehetőségeid:

- Felkínálod, hogy vagdosod neki te

- Szado-mazo szex

- Elaltatod, elrabolod, összeszigszalagozod, szemét bekötöd, és arra ébred, hogy az elmegyógyintézeten van

- Elaltatod, elrabolod, összeszigszalagozod, szemét bekötöd, és mikor felébred, egy romos helyen találja magát, kikötözve, és te megerőszakolod

- Ráhagyod az egészet

2014. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hogy beszélnem kéne a szüleivel, de nem szeretném, ha úgy érezné, "elárulom", így talán előbb vele kéne, vagy nem is tudom, mit lehet egy ilyen helyzetben tenni
2014. nov. 16. 23:38
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
szolidarits vele. irdald be a péniszed
2014. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

elöször vele, ha nem fogad szót barátnöivel, esetleg olyan emberek segítségét kérni akik a múltjában fontos szerepet játszottak, pszichologus, és utoljára a szülök. Persze ne halogasd a dolgot.


Korábban elöfordult ilyesmi? Esetleg járt korábban pszichológusnál?

2014. nov. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!