Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól kezelem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos lány szeretne velem kibékülni, akivel nem igazán jöttem össze, csak megvolt köztünk a szikra, mikor barátja volt akkor is.


Szakítottak is 1 éve, újra közelebb kerültünk, de szoros barátságot ápolt az exével.


Úgy fogalmaznám meg a dolgot, hogy mi teljesen kiegészítenénk egymást, de mindent az alapokról kellene újrakezdeni - ami nem is lenne nehéz - csak nem ilyen körülmények között.


Bizalmi szint elég gyenge, és az nem erősít rajta, hogy egy helyen is dolgoznak az "exével". Az se hogy egy éve szakítottak és kérdőjeles a nemi élete. (Voltak félreérthető szituációk, állítása szerint félreértem, de ugyanakkor 1 évről beszélünk és arról hogy azelőtt aktív szexuális élete volt, szóval bőven lehetséges, és "szabad" is.)


Ezen kivül folyton azt képzeltem, hogy az exével is még összejár szexuálisan.


Megelégeltem és abbahagytam, nem kerestem, leléptem. Ő zokon is vette, de igazából ő az az otthon éli át az életét, mások előtt tartja magát típus, vagyis foglalkozik is ezzel meg nem is. (Mindig is zárt érzelmű ember volt).


Nem arra van szükségem hogy a fenti tényeket kifordítgassuk, hanem arra hogy jól cselekedtem-e?


Valamikor már kifogy a benzin és úgy érzem nálam ennyi volt, kész, ezt így nem csinálom tovább, elfáradtam, belefáradtam kikészültem.


2014. nov. 16. 23:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnál bízni benne akkor jól csináltad. De ha tényleg lelkitársak vagytok, akkor meg buta vagy. Bár az se mindig jó ha az emberek kiegészítik egymást.
2014. nov. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!