Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így normális dolog közöttünk?

Figyelt kérdés
A párommal 3 hónapja vagyunk együtt de úgy érzem ennek a kapcsolatnak nem lesz sok jövője ha ez továbbra is így működik. Én nagyon szeretem őt és azt mondja ő is engem...de kb 1 hónapban 1-2 x van közöttünk szex, magától nem igazán mondja, hogy szeret, ha én nem kezdeményezem csók sincs se ölelés...ami elszomorít. Ennek hátterében áll az, hogy a gyermekkora nem volt egyszerű, nem igazán törődtek vele és azt mondja ő emiatt ilyen...tény az is, hogy sokat dolgozik, van, hogy korán kel...és fáradt. De én nekem nagyon rosszul esik az, hogy nem szeretget meg egy kicsit. Azt hiszem, hogy ő már nem vágyik rám...igaz megkerdeztem tőle és azt mondta nem igaz. Mégis én ebbe belefogok fáradni, annak ellenére, hogy szeretem. Mit tegyek ? 21/L
2014. nov. 16. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Beszéljétek ezt át...ha te szereted őt, és hajlandó vagy vele végigcsinálni, akkor mindenképp keressetek fel egy szakembert. Lehet ezen az állapoton változtatni, de ahhoz neki is akarnia kell változni.

Ha ő nem hajlandó ennyit megtenni érted, és saját magáért, akkor szerintem nem érdemes több idődet beleölnöd, mert túl fiatal vagy ahhoz, hogy ilyen emberre verd el ezeket az éveidet.

2014. nov. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben jártam. 9 hónap után szakítottam, 2 hónap telt el azóta. Úgy taccsra tett, hogy nem tudom fogadni férfiak közeledését, folyamatosan hárítom őket, sőt, ha valamelyiken látom, hogy jobban tetszem neki, a szemébe se tudok nézni. Már el sem tudom képzelni, hogy lefeküdjek valakivel vagy hogy valaki meg tudna kívánni.


Amíg benne voltam a kapcsolatban, észre se vettem, hogy mekkora s.zarban vagyok, csak miután kijöttem belőle.

28N

2014. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teszem hozzá: ez a pasi előtt olyan voltam, akár a Káma Szutrán nevelkedett nyúl. Éjjel-nappal szexeltem volna, ha volt kivel, akkor csináltam is, szerettem a testem, égtem a vágytól...

De most?! Amit fentebb leírtam :/

Nem tudom, rendbe fogok-e jönni valaha...

2.

2014. nov. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom...hogy ez történt veled :(

Èn is szeretek szexelni vagy inkább szeretnék de a párom azzal hárít, hogy fáradt...:/ Sőt oké legyen csak a havi 1-2 alkalom de azért napi szinten elvárnám ha legalább egy kicsit érezhetném a szeretetét :(

2014. nov. 17. 00:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért írtam le, hogy tanulj belőle és lehetőleg te ne kerülj ilyen helyzetbe. Én is szerettem, ezért maradtam vele ennyi ideig a történtek ellenére. De meg is bántam..
2014. nov. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanezeket élem meg férfiként! Kedvesem elhidegült tőlem, esze ágában nincs hozzám bújni, megcsókolni, ezer éve nem kezdeményez intim kapcsolatot :-(


Talán engem keresel és nem őt! Ahogy én téged és nem nejem. ;-)

2014. nov. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az #1 se írt hülyeséget attól függetlenül, hogy nem reagáltál rá semmit..
2014. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Senki nem írt hülyeséget köszönöm, hogy írtatok és leírtátok véleményeteket.
2014. nov. 17. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!