Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16hónapos meglévő kapcsolatomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16hónapos meglévő kapcsolatomban kellene tanács, nem szeretem már a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy 16 hónapos pár kapcsolatomból, ebből nagy részét külföldön dolgoztam, 11 hónapot biztos a 16ból mikor külföldön vagyok mindig a barátnőm megváltozik teljesen kifordult magából magyarázz egy folytában mindenért, muszáj beszámolnom mindenről napi több óra beszéd ilyenek, és nekem elegem lett bele, már nem szeretem őt bármennyi is próbálkozom nem vágyok rá, úgy érzem azzal a sok vitával tönkre tett mindent, ilyen lehetséges?
2014. nov. 17. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nem lehetséges.
2014. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
teljesen érthető hogy nem szereted, de az Ő szemszöge is mivel 16-ból 11 az rengeteg! én biztos szakítanék a párommal ha hosszu távra külföldre menne mivel arra nem vagyok kiváncsi, hogy legyek hűséges valakihez aki sosincs velem...az olyan van valakim de mégsincs szitu...
2014. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nők vitával és/vagy túl sok beszéddel simán tönkretehtik az amúgy szerető pasit és teljesen kiábrándíthatják...
2014. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úgy érzem hogy sok, mert mindennap vita vita és vita. meg nem akar semmit sem megérteni.
2014. nov. 17. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!