Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elofordult mar veled, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elofordult mar veled, hogy azon gondolkoztal, hogy a parod e az igazi es, hogy biztos, hogy ugy banik veled, ahogy megerdemled?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel tobb mint egy eve van parod, 20+ vagy. Megfordultak mar a fejedben ezek a kerdesek? Hogy esetleg, nem o a tokeletes szamodra? Hogy vannak olyan tulajdonsagai, amivel nem tudsz megbekelni valami konnyen?

22 eves vagyok, es 2 eve vagyok a baratommal. Nagyon szeretem, de neha elofordul, hogy ilyesmin gondolkozom. Persze el se tudnam kepzelni az eletem nelkule, elso baratom. Megis megijjedek, hogy ilyesmiken gondolkozom..., de sokszor ugy erzem jogosan. Van mas is igy ezzel?


2014. nov. 17. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, az előző kapcsoatomban. A jelenlegiben eszembe se jutott.
2014. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sosem leszek olyan helyzetben hogy ezt megtegyem. Bárki is jön el kell fogadjam amilyen és lehetőleg élvezni amíg ki nem hajít valamelyik hibám miatt... És mikor megteszi akkor is szenvedni fogok, még ha nem szerettem igazán akkor is.


Hát ha még igazán... Instant halál

2014. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miert ne lehetnel ilyen helyzetben? Hiszen te is ember vagy, te is donteskepes vagy, es neked se kell mindenbe beletorodnod. Alapjaba veve, en is mindenbe probalok beletorodni, de nem tudom, hogy idovel meg fogom e ezt banni, vagy egyszer felsohajthatok es azt mondhatom, megerte...
2014. nov. 17. 18:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Tisztaba vagyok vele, hogy MINDENKINEK vannak hiabai, nekem is..rengeteg. De azt mar nem tudom biztosan, hogy mi az a hatar, amit mar jobb, nem tullepni.
2014. nov. 17. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Fel sem merült bennem a kérdés. Tudtam hogy ő az.


Korábbi kapcsolatokban pedig az elején tudtam, hogy nem az igazi. Nem is érte meg egyik korábbi kapcsolatom sem az 1 évet.

2014. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!