Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom úgy viselkedik, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom úgy viselkedik, mint egy hisztis kisgyerek, mit tegyek? Lenn

Figyelt kérdés

Sokszor nekem kell bocsánatot kérnem, mégha ő bántott meg,akkor is... Bedobja a durcát,puffog. Sokáig nem bírom a szurkálódást...Megenyhülök es inkább én kezdeményezem a békülést.


Viszont már kezdem unni,hogy mindig ez van. Megbánt,aztán még nekem kell bocsánatot kérni...


Mindig én kezdeményezem a "merre tart a kapcsolatunk" c.beszélgetéseket... Úgy kell néha kihúzni belőle,mi a baj...



Köszi a normális válaszokat!


2014. nov. 17. 18:15
 1/3 kendrazoltan ***** válasza:
A kisgyerekek viselkednek így és amíg azt érzik, hogy hangos sírással és hisztivel elérik a céljaikat, addig hisztizni is fognak. Keményíts be egy kicsit, mert túlságosan is hozzászokott ahhoz, hogy te engedsz...meg kell húzni a határt, mert ha nem teszed, el fog billenni a kapcsolatotok egyensúlya olyan irányba, ahol te adsz mindent, ő pedig semmit...
2014. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez kis gyerekes! fektesd a térdedre és verd el a fenekét!
2014. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hisztis kisgyereket választottál barátodnak. Cseréld egy normálisabbra.
2014. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!