Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan valljam be a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be a barátnőmnek hogy kiejtettem a hörcsögét a nyolcadikról?

Figyelt kérdés
Ma délután voltam barátnőméknél, akik tízemeletesben, a nyolcadikon laknak. Míg ő elment zuhanyozni, odaadta a hörcsögét hogy vigyázzak rá az erkélyen. Igen ám, de amíg én rágyújtottam, addig a hörcsög szépen kiesett az erkély rácsa alatt a nyolcadikról (valószínű kilapult, nem néztem meg). Miután bementem, azt mondtam neki hogy már visszatettem a helyére. Miután megvolt amiért mentem (szex) hazamentem, erre most látom hoy írt hogy nem találja a hörcsögét. Mit mondjak neki? Bevalljam? Félek hogy szakítana velem.
2014. nov. 17. 18:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
haha nem tudom de meséld el mi történt :D respect
2014. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Dehogy, majd azt hiszi hogy elszökött, és kész.
2014. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"Cicám! Próbáltam Darwint megcáfolni azzal, hogy megnéztem tud-e repülni egy hörcsög!"


Egyébként pedig remélem élvezted a szexet, mert ez volt az utolsó azzal a lánnyal. :D Valld be, előbb-utóbb úgyis kiderül, ha lemegy látni fogja a szép höripörit az úttesten ;)

2014. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Valld be, hogy megdugtad a hörit, de nem akartál féltékenységet ezért kidobtad.
2014. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
nem te ejtetted ki magától esett ki nem?
2014. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Jaja magától esett ki de rám volt bízva szóval olyan mintha én ejtettem volna ki.
2014. nov. 17. 18:58
 7/21 mira4 válasza:

ez nagyon vicces

egybk. szerintem mondd el neki, és akkor bűntudatod se lesz

2014. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
akkor végülis kiugrott vagy véletlen zuhant ki?
2014. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mittudomén. :D Gondolom rosszul mérte fel, gondolom nem akart öngyilkos lenni. :D Remélem am barátnőm ezt nem olvassa, mert akkor buktam.
2014. nov. 17. 19:03
 10/21 anonim ***** válasza:
sztem is rosszul mérte fel, megesik az ilyesmi, emberek vagyunk
2014. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!