Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pár között viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pár között viszonylag nagyobb a korkülönbség - melyik a jellemzőbb: a fiatalabb "öregszik" hozzá a kapcsolathoz, vagy az idősebb "fiatalodik" a másikhoz?

Figyelt kérdés
Itt most nem a rendkívüli nagy korkülönbségre gondolok, ahol már nemzedéki eltérések is vannak, hanem mondjuk egy már érezhető 7-15 éves korkülönbségre. Melyik a jellemzőbb? Esetleges tapasztalatok?

2014. nov. 18. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
KB. félúton találkoznak.
2014. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fura ezt így 25 évesen kimondani, mert én is elég fiatalnak érzem magam, valószínűleg idősebbektől vártad a választ, de mindig megvolt a 6-7 év. Mostani barátnőm 18 és azt kell hogy mondjam hozzáfiatalodtam. Illetve, szerintem alapból ilyen is vagyok :)) de pozitív hatással van rám
2014. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha idősebb a férfi,akkor a nő öregszik.

Ha fiatalabba férfi,akkor a nő fiatalodik. Tehát a nőnek kell idomulni,mint minden másban is.

2014. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Panna_ ***** válasza:
félút általában, kivéve ha az egyik fél makacs és nem akar egyáltalán változni. (amit persze tudunk, hogy egy kapcsolatban nem megy)
2014. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
saját tapasztalat (17 év) közelítünk egymáshoz ... én lefelé, ő felfelé ... én fizikailag is, ő hál'isten csak gondolkodásban (F)
2014. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 éves nő vagyok, a barátom 38 éves. Én mindig érettebb voltam a koromnál, nem találom a helyem a korosztályomban, soha nem velem egyidős barátaim, társaságom volt, hanem jóval idősebbek. A legelső barátom is 7 évvel volt idősebb nálam, bár én ezt nem tartottam soknak - szerencsére a szüleim se, köztük 15 év van. Szóval én egyesek szerint "koravén" vagyok, nem bulizok, nem iszok, jobban érdekelnek a kulturális programok, a gasztronómia, rengeteget sütök-főzök, holott a főiskolás csoporttársaimon egy tojás megfőzése is kifogna, na meg eszükbe nem jut a későbbi munka, család, élet kérdés. A barátom 38 évesen viszont olyan 30 évesnek tűnik. Szerencsére külsőre is... :) De sok barátja van, sokat jár szórakozni, utazgat, és bár szeretne már családot (egy gyermeke már van egy előző kapcsolatból), amíg nincs, nem ül otthon ezen keseregve. Szóval mi valóban valahol fél úton találkozunk. Sőt, néha ő fiatalít engem, mikor rávesz, hogy menjek el vele a "pesti éjszakába", magamtól eszembe nem jutna.
2014. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!