Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a kapcsolat még gyerek"szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kapcsolat még gyerek"szerelemnek" számít? Mennyire fog nagy szerepet játszani a jövőben?

Figyelt kérdés
Egy 4 hónapos kapcsolatom kb 1 hónapja ért véget, én 16 éves fiú vagyok a lány még csak 13 éves... Megcsalt, és már több, mint 1,5 hónapja tartott a másik kapcsolata, velem már alig találkozott... Visszagondolva akkora szerelemnek nem mondanám, de eléggé fájt ez az egész szitu, hogy megcsalás, stb... Az ilyen rövid fiatalkori kapcsolatok még nagyon gyerekkapcsolatnak számítanak igaz? Ennél fogok nagyobb szerelmet találni? Nagyon kihat a jövőmre, vagy 1-2 hónap után már nem fog annyira nagy szerepet játszani az életemben? Előre is köszönöm!!!!
2014. nov. 18. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd csak itt 1 lapát. Használd belátásod szerint.
2014. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, de kíváncsi lennék a rendes véleményekre...:)
2014. nov. 18. 21:56
 3/9 anonim válasza:
szerinted egy 13 eves csajal milyen kapcsolat lehet ha nem gyerek....kulomben meg ha mar 13 evesen megcsal valakit akkor csak sajnalhatod
2014. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13 éves és megcsal? Csak én vagyok ezen kiakadva?!
2014. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezekszerint ennél még fogok igazibb szerelmet találni, ugye?:) Nem nagyon lesz lényege ennek később?
2014. nov. 18. 22:00
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
a csalódás az minden korban csalódás. Csak rajtad áll, h megpróbálod e normálisan megélni és túllépni rajta v esetleg hagyod, h félelemben élj.
2014. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
úgy gondolom az menni fog, hogy ne éljek félelemben, csak arra , lettem kíváncsi, hogy másoknak az ekkora korban megélt "kapcsolatai" mekkora szerepet játszanak, hogy ezeknél lesz e nagyobb, igazibb szerelem...:)
2014. nov. 18. 22:12
 8/9 anonim válasza:
Szia :) velem isez volt 2 eve. Nekem fel ev volt mire kihevertem. 17l
2014. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Költőnő? ***** válasza:

persze h lehetsz :)

Kevesen találják meg életük szerelmét ilyen fiatalon :)

2014. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!