Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezek után mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezek után mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem rég lett vége egy komoly kapcsolatomnak. Ezért elmentem szórakozni. Megismerkedtem ott egy lánnyal. Kiderült, hogy a lány is akkor szállt ki egy komoly kapcsolatból. Nagyon jól elbeszélgettem vele. Bejelöltem facebookon és talán picit korán de elhívtam, hogy találkozzunk. Akkor azt felelte, hogy még nem áll készen ilyenre. Azóta hetek teltek el, de tovább beszélgettünk mindenről. Szinte mindenről szó esett és a lányt még jobban megkedveltem. Szombaton újra elakartam hívni, de pont előtte írta, hogy most megy találkozik egy barátjával. Hiába próbáltam érdeklődni nem kaptam választ ki az a barát. Ekkor már rossz előérzetem volt. Aztán tegnap összeszedve magam a sokkból végül elhívtam a lányt. Azt írta, hogy most van valaki, akivel alakulnak a dolgok, de ha nem zavar akkor találkozhatunk. Azt válaszoltam, hogy találkozni akarok vele. Azt mondta, hogy akkor megbeszéljük és a jövő héten lehet a dolog. Én azt gondolom, hogy nem lesz semmi és csak leakart rázni. Vagy esetleg még van egy picuri esélyem?22f
2014. nov. 18. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
ne már, ez tuti kamu.
2014. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindjárt kiírják:

Hord el magad 1 lapáttal!!

2014. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
JÁR A LAPÁT
2014. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs esélyed. Ez a "nem állok még kész ilyenre" az egyik legrosszabb duma.

Nem a kezét kérted meg csak találkozni hívtad, már akkor is le akart rázni.

2014. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Esküszöm, hogy igaz! Nagyon kellene valami tanács mert ilyen helyzetben még sosem voltam!
2014. nov. 18. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:

én hanyagolnám a helyedben, nem hajtanék rá és nem is találkoznék vele


ha alakul valakivel akkor nem te vagy a N1 úgyhogy kopj le fölösleges mégjobban megalázni magad

2014. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!